Poczta Polska Sosnowiec

Sosnowiec jest jednym z najważniejszych miast na Górnym Śląsku. Stanowi ono doskonałe miejsce do rozwoju biznesu, z czego chętnie korzysta wielu inwestorów. Bez wątpienia Sosnowiec jest liderem w dziedzinie przemysłu ciężkiego, nawet na skalę kraju. Ale poza przemysłem duże znaczenie ma w mieście Sosnowiec handel i usługi. Sam w sobie Sosnowiec stanowi duży rynek zbytu, między innymi dzięki dużej liczbie ludności – ponad 200 tys., a wychodząc poza granicę miasta możliwości dla przedsiębiorców wzrastają co najmniej kilkunastokrotnie. I to tylko biorąc pod uwagę miasta samego województwa śląskiego. W takim mieście jak Sosnowiec nie może zabraknąć tanich usług kurierskich. Dotąd realizowała je Poczta Polska i inne wiodące w naszym kraju firmy kurierskie, ale według standardowych, niekoniecznie atrakcyjnych stawek. Zmieniła to platforma wysyłkowa Sendit do nadawania paczek online, która na bazie współpracy z liderami w branży takimi jak Poczta Polska, zaproponowała zupełnie nowe rozwiązania i stawki dla klientów firm kurierskich.

Sosnowiec – miasto przyjazne biznesowi

Wspomniana platforma umożliwia ograniczenie wydatków na przesyłki kurierskie, co jest szczególnie ważne dla nowo powstających firm, które mają ograniczony budżet. Dostępna oferta Sendit sprawia, że mogą one konkurować nawet z dużymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest to bardzo dobra wiadomość szczególnie dla młodych ludzi, którzy zakładają nowe firmy, nie dysponując jednocześnie dużym budżetem. W tym wypadku każde oszczędzone środki finansowe, które mogą zostać przeznaczone na inwestycje mają znaczenie. W mieście Sosnowiec nie brakuje też takich firm, których działalność opiera się o sezonowość. Oni też dużo skorzystają na nowych rozwiązaniach.

Czy można tanio zamawiać kuriera przez Poczta Polska w mieście Sosnowiec?

Standardowe usługi kurierskie, jakie oferuje Poczta Polska to nieduży koszt. Poczta Polska proponuje jeszcze tańsze wysyłanie paczek, ale tylko wtedy, kiedy podpiszemy z nią umowę i zadeklarujemy ile paczek w miesiącu będziemy w stanie wysłać. Jest to bardzo trudne dla małych firm, ponieważ nie są one w stanie stwierdzić ile wysyłek będą miały danego miesiąca, a w przypadku nie wysłania wymaganej liczby paczek muszą liczyć się z konsekwencjami. Oprócz usługi, jaką oferuje Poczta Polska i tradycyjnego sposobu wysyłania paczek, mamy do wyboru jeszcze nowoczesną platformę Sendit. Dzięki niej bez zbędnych umów z firmą Poczta Polska w mieście Sosnowiec, będziemy mogli wysłać swoją paczkę niewielkim kosztem. Aby zamówić taką usługę należy założyć konto, do czego będzie potrzebny jedynie adres e-mail oraz dowolne hasło. Następnie wypełniamy formularz, w którym wpisujemy dane odbiorcy i nadawcy. Później wybieramy kuriera Poczta Polska (Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48) albo inną firmę kurierską. Platforma daje nam możliwości wybierania spośród różnych firm kurierskich, takich jak Poczta Polska. Kurier dojeżdża na terenie całego miasta Sosnowiec po odbiór naszej paczki. To bardzo wygodna forma, ponieważ nie musimy stać w długich kolejkach w oddziale, jaki udostępnia Poczta Polska.

Jak zamówić kuriera w mieście Sosnowiec?

Już teraz w mieście Sosnowiec możemy zamówić kuriera poprzez platformę Sendit. Należy jedynie wypełnić dane w formularzu i umówić się na odbiór paczki przez kuriera. Podajemy również gabaryty paczki i jej wagę. Kurier odbiera od nas paczkę na terenie całego miasta Sosnowiec, więc nie trzeba iść do placówki, jaką udostępnia Poczta Polska, by wysłać paczkę. Można też nadawać paczki całodobowo.

Dodatkowe korzyści zamawiania kuriera Poczta Polska przez platformę Sendit

Przede wszystkim nie musimy podpisywać niewygodnych dla nas umów. Szybki formularz pozwalają na bardzo łatwe nadanie paczki. Ceny wysyłki na Sendit są bardzo konkurencyjne w stosunku do tych, jakie znajdziemy bezpośrednio na w cenniku, który publikuje Poczta Polska, więc jeśli chcemy oszczędzić, to warto zamawiać kuriera Poczta Polska przez Sendit. Oczywiście im więcej paczek wyślemy w danym miesiącu, tym cena będzie proporcjonalnie niższa. Mieszkając w miejscowości Sosnowiec warto skorzystać z bardzo dobrej oferty Sendit.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Sosnowcu:

UPS Sosnowiec
InPost Sosnowiec
FedEx Sosnowiec
DPD Sosnowiec