Poczta Polska Rzeszów

Rzeszów jako jedno z największych miast w południowo-wschodniej Polsce i stolica województwa podkarpackiego jest bardzo ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym i gospodarczym. Samo miasto odznacza się bardzo ciekawą architekturą i ciekawą historią. Dzięki doskonałej lokalizacji Rzeszów stanowi przystanek na drodze do malowniczych Bieszczad. Ale to nie wszystko. O Rzeszowie można powiedzieć, że jest bardzo znany z produkcji sprzętu AGD, z przemysłu lotniczego i maszynowego. Rozwija się tu też branża IT i wiele innych gałęzi przemysłu. Prężnie działa Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Nie brakuje w mieście Rzeszów specjalistów, którzy są absolwentami Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej. W tak dynamicznie rozwijającym się mieście jak Rzeszów nie mogło zabraknąć oferty platformy wysyłkowej Sendit, która umożliwia zamawianie usług kurierskich online. Dzięki niej można skorzystać z usług, które oferuje Poczta Polska, a także renomowane firmy kurierskie.

Usługi kurierskie dla miasta Rzeszów

Dostęp do tanich usług kurierskich, które oferuje Poczta Polska dla mieszkańców miasta Rzeszów, a także dla lokalnych przedsiębiorców, to ogromne ułatwienie. Z takiej możliwości najbardziej ucieszą się firmy, które swoją działalność skupiają wokół e-commerce, ale też wiele innych firm z miasta Rzeszów, które często, lecz nieregularnie korzystają z usług kurierskich, w tym Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48 Poczty Polskiej. Nawet kilkadziesiąt procent oszczędności na przesyłkach, które realizuje Poczta Polska to duża pozycja w budżecie firmy lub w wydatkach domowych. Taka propozycja pozwala miastu Rzeszów na dynamiczne wyjście poza granice miasta na cały obszar kraju, a także zagranicę, co jest szczególnie cenne dla miasta zlokalizowanego niedaleko od południowo-wschodnich granic kraju. Rzeszów ma więc doskonałe warunki do współpracy międzynarodowej przede wszystkim z Ukrainą, Słowacją, Białorusią, a także Węgrami i Rumunią.

Poczta Polska taniej dzięki Sendit!

Obecnie Poczta Polska oferuje szeroki wybór usług kurierskich, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. Co prawda Poczta Polska oferuje możliwość podpisania umowy, aby stały się one jeszcze niższe, co jest propozycją dla dużych firm z takich miast jak Rzeszów, jednak umowy tego rodzaju nie są pozbawione wad. W przypadku podpisania umowy z Pocztą Polską niestety trzeba określić wolumen paczkowy. Na szczęście z usług, jakie oferuje Poczta Polska można również skorzystać za pośrednictwem platformy Sendit. Dzięki temu można otrzymać dokładnie te same usługi, ale za mniejsze pieniądze i to w dodatku bez zobowiązań.

Nadawanie paczek w mieście Rzeszów

Założenie konta na platformie Sendit to bardzo dobry pomysł. Jednym z kurierów, z jakimi współpracuje ta platforma jest Poczta Polska z kurierami Pocztex Ekspres 24 i Pocztex Kurier 48. Przede wszystkim podstawową zaletą Sendit jest brak konieczności podpisywania umowy ani z Sendit, ani z firmą Poczta Polska, a założenie konta jest bardzo proste i bezpłatne. Do skorzystania z usług platformy Sendit działających między innymi w mieście Rzeszów można wykorzystać dane logowania wykorzystywane w serwisie Allegro lub po prostu podać adres e-mail i nowe, bezpieczne hasło. Następnym krokiem jest wypełnienie prostego formularza i wydrukowanie listu przewozowego.  Wybranego kuriera, wśród których jest między innymi Poczta Polska, można opłacić w momencie nadawania paczki lub opłacając fakturę raz na miesiąc. W większości przypadków kurier, którego wysyła Poczta Polska przyjeżdża w ciągu 24 godzin pod dowolny adres na terenie całego miasta Rzeszów. Zamawianie kuriera Poczta Polska (Pocztex) online jest bardzo proste i dlatego warto z korzystać z tej formy.

Zalety skorzystania z usług, które oferuje Poczta Polska

Nadawanie paczek poprzez Sendit to forma bardzo wygodna, ponieważ nie wymaga podpisywania umowy i określania ilości wysyłanych paczek w ciągu miesiąca. Do tego platforma jest bardzo prosta w obsłudze. Sendit zapewnia także prostą możliwość integracji z Allegro czy też z własnym sklepem internetowym. Dodatkowo im częściej będzie korzystało się z usług kuriera Poczta Polska, tym niższe ceny można uzyskać. Dlatego też, jeśli prowadzi się firmę w mieście Rzeszów, warto zapoznać się z tą platformą.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Rzeszowie:

UPS Rzeszów
InPost Rzeszów
FedEx Rzeszów
DPD Rzeszów