Poczta Polska Gdańsk

Gdańsk – miasto o ponad tysiącletniej tradycji, ze wspaniałymi zabytkami i w fantastycznej lokalizacji tuż nad Zatoką Gdańską. Największe miasto Trójmiasta, które swoją gospodarkę w dużej mierze opiera na porcie handlowym Port Morski Gdańsk, który jest jednym z największych bałtyckich portów. Poza gospodarką morską, Gdańsk jest miejscem funkcjonowania ponad 50 tysięcy firm z różnych branż, choć największą rolę odgrywa petrochemia, branża energetyczna, odzieżowa, branża metalowa, materiałów budowlanych, jak również stocznia i handel. W takim mieście jak Gdańsk nie brakuje więc zapotrzebowania na usługi kurierskie, które realizuje Poczta Polska, a także inne duże firmy kurierskie i transportowe. Ponieważ Gdańsk został objęty działaniami portalu wysyłkowego Sendit, to wspomniane usługi kurierskie takie jak Pocztex Kurier 48 czy Pocztex Expres 24, są jeszcze tańsze. Do duża ulga przede wszystkim dla małych firm i osób prywatnych – mieszkańców miasta Gdańsk.

Gdańsk – zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Gdańsk dzięki swojemu położeniu zawsze był ważnym ośrodkiem handlu i łącznikiem pomiędzy północą a południem Europy. Obecnie dzięki Sendit, który współpracuje z takimi partnerami jak Poczta Polska, przesyłanie towarów w dowolne części kraju i za granicę są jeszcze łatwiejsze. Dzięki temu szczególnie małe firmy mają większą szansę rozwoju i łatwiej im konkurować nawet z największymi firmami na rynku. Już teraz wysoka jakość usług, jaką zapewnia Poczta Polska i niskie ceny, jakie dotąd otrzymywali tylko nieliczni, teraz są dostępne dla każdego z miasta Gdańsk.

Poczta Polska – usługi kurierskie powstałe z myślą o oszczędnym kliencie

Poczta Polska proponuje swoim klientom wygodną opcję, jaką jest wysyłanie paczek za pośrednictwem kuriera w niższej cenie. Niestety w parze z tym idzie jedna niedogodność. Poczta Polska w trakcie nadawania wysyłek wymaga odgórnego zadeklarowania ilości wysyłanych przesyłek w danym miesiącu. Dzięki temu z tej usługi oferowanej przez firmę Poczta Polska korzystają głównie bardzo duże biznesy z miasta Gdańsk. Jaka zatem alternatywa czeka na osoby prywatne oraz mikroprzedsiębiorcy? Z myślą o nich powstała platforma Sendit. Umożliwia ona nadawanie przesyłek bez umowy, a także za o wiele niższe pieniądze.

Wygodne i szybkie zamówienie kuriera Poczta Polska za pośrednictwem platformy Sendit

Platforma Sendit to doskonała alternatywa dla zamówienia kuriera Poczta Polska bezpośrednio. Jest to nie tylko tańsza i łatwiejsza opcja, ale przede wszystkim nie jest obarczona zbędnymi procedurami oraz formalnościami administracyjnymi. W celu utworzenia konta na platformie Sendit wystarczy posiadać jedynie adres e-mail oraz wprowadzić stworzone przez nas hasło. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza, który wymaga podania szczegółowych danych dotyczących przesyłki. Wymagane informacje dotyczą między innymi: wymiarów, wagi, opakowania oraz wyboru kuriera na dole strony np. Poczta Polska. Poczta Polska wyśle kuriera, który dotrze po przesyłkę pod dowolny adres na terenie całego miasta Gdańsk. Usługa jest realizowana tak samo, jak za pośrednictwem kuriera, którego zapewnia Poczta Polska, a przy tym jest tańsza nawet o kilkadziesiąt procent, co stanowi ważny argument przy wyborze platformy Sendit. W tańszej wersji paczka może zostać nadana na poczcie.

Jakie są zalety korzystania z Sendit dla miasta Gdańsk?

Korzystanie z platformy Sendit niesie ze sobą szereg zalet i udogodnień. Jedną z nich jest brak formalności przy zamówieniu kuriera, którego oferuje Poczta Polska. Sendit umożliwia szybkie i bezproblemowe zamówienie kuriera w mieście Gdańsk. Dodatkowo jest to atrakcyjna cenowo opcja, ponieważ wraz ze wzrostem ilości nadawanych przesyłek, maleją również ceny. Zatem im zamówienie jest większe, tym staje się proporcjonalnie tańsze. Sendit niesie ze sobą wiele udogodnień, a niewątpliwą z nich jest integracja z serwisem Allegro i e- sklepem. Jak widać to najlepsza metoda wysyłania paczek, a jednocześnie możliwość współpracy z dużymi firmami kurierskimi, w tym Pocztex – Poczta Polska na podstawie atrakcyjnych warunków.

Sprawdź także oddziały pozostałych firm kurierskich w Gdańsku:

UPS Gdańsk
InPost Gdańsk
FedEx Gdańsk
DPD Gdańsk