Czym jest Sendit?

Sendit jest największą w Polsce platformą wysyłkową, na której można wygodnie i całkowicie online zamówić usługi kurierskie. Działamy nieprzerwanie od stycznia 2012 roku. Zaczynaliśmy jako serwis Grupy Allegro, a w kwietniu 2015 uzyskaliśmy autonomię biznesową.

W czasie naszego funkcjonowania za naszym pośrednictwem zostało wysłane ponad 17 milionów paczek, a liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 440 tysięcy.

Co oferujemy?

 • Integracja w jednym systemie usług 7 przewoźników (DPD, UPS, InPost/Paczkomaty, Poczta Polska, Ruch, FedEx, GLS)
 • Platformy zarządzania i automatyzacji wysyłek:
  • Sendit.pl – usługi kurierskie pod wskazany adres (door 2 door)
  • Bliskapaczka.pl – usługi dostawy do punktów odbioru

   

 • Sendit API – pozwalająca korzystać z funkcji Sendit.pl i Bliskapaczka.pl w innych aplikacjach ERP/WMS/CRM oraz w systemach sklepów elektronicznych i platformach B2B
 • Rozwój i utrzymywanie narzędzi automatyzacji zleceń, takich jak integracja
  z Allegro, import zleceń przez CSV.

Nasz zespół?

Zespół Sendit budują osoby z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w branży e-commerce oraz logistyki. Zdobywaliśmy nasze doświadczenie w ramach projektów realizowanych w kraju oraz za granicą.

Za sprawne funkcjonowanie serwisu odpowiada blisko 50-osobowy zespół specjalistów. Zajmujemy się technologią integracji z przewoźnikami, rozwijamy Sendit API, pracujemy nad wtyczkami i nowymi narzędziami ułatwiającymi wysyłanie przesyłek. Dbamy o to, by bezproblemowo przebiegały sprawy administracyjne, rozliczenia finansowe. Nasze Biuro obsługi klienta na bieżąco wspiera i rozwiązuje problemy użytkowników i wspiera w procesie reklamacji usług u przewoźników.