Paczki do Włoch

Paczki do Włoch


Usługi firm kurierskich często są drogie, szczególnie do krajów Unii Europejskiej, jednak jest rozwiązanie, które pozwoli na ograniczenie kosztów przesyłek zagranicznych. Sendit to platforma wysyłkowa, która udostępnia oferty firm kurierskich w bardzo atrakcyjnych cenach. Paczki do Włoch czy innych krajów europejskich nie muszą być już drogie!

 

Czym jest Sendit?


Sendit to innowacyjna platforma wysyłkowa, która daje możliwość zamówienia usług kurierskich w najlepszych cenach. Chcąc skorzystać z oferty renomowanych kurierów jest konieczność podpisania umowy. Dzięki Sendit nie ma takiej konieczności. Nie musisz nawet deklarować wolumenu paczkowego. To proste – my podpisujemy umowę z kurierami, a Ty cieszysz się korzyściami.

 

Jak wygląda proces nadawania paczek?


Jeżeli chcesz wysłać paczki do Włoch, możesz to zrobić online w kilku prostych krokach, a my zajmiemy się resztą. Wystarczy, że przygotujesz paczkę do wysyłki i wejdziesz na stronę Sendit.pl. Należy wypełnić formularz nadania oraz dołączyć do paczki automatycznie wygenerowany list przewozowy. Możesz zamówić usługi renomowanych kurierów, takich jak DPD i UPS na podstawie określonej stawki. Jest możliwość zrezygnowania z nadania paczki, wówczas zwrócimy Ci pełną pobraną kwotę. Ale to nie wszystko, dzięki naszej platformie będziesz mógł monitorować paczkę, sprawdzając, gdzie obecnie się znajduje i kiedy trafi w ręce adresata.

 

Paczki do Włoch w najlepszych cenach


Każde przedsiębiorstwo, zarówno małe, jak i duże szuka oszczędności, również w kwestii wysyłek kurierskich. Dzięki Sendit w perspektywie długoterminowej, realizując regularnie przesyłki można spodziewać się dużej redukcji kosztów. Wybierając kuriera za pomocą platformy mamy dostęp do ich aktualnych stawek, dzięki czemu możemy zdecydować się na najbardziej lukratywne rozwiązanie. Paczki do Włoch i innych krajów europejskich nie muszą być drogie również dla osób prywatnych. Do tej pory była konieczność podpisywania umowy z kurierami wraz z określeniem wolumenu paczkowego. Wysyłając paczki lub listy poprzez Sendit klienci indywidualni są zwolnieni z tego obowiązku, jednocześnie oszczędzając na bezpośrednich usługach firm kurierskich.

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies