Paczki do Wielkiej Brytanii

Paczki do Wielkiej Brytanii


Każdemu z nas zależy na oszczędnościach i bezpieczeństwie związanym z wysyłaniem paczek za granicę. Jeżeli regularnie wysyłasz paczki do Wielkiej Brytanii nie musisz podpisywać umów z firmami kurierskimi, wystarczy, że skorzystasz z wygodnego rozwiązania jakim jest Sendit – platformy wysyłkowej oferującej usługi renomowanych kurierów w atrakcyjnych cenach.

 

Atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług


Paczki do Wielkiej Brytanii nie muszą być drogie. Możesz skorzystać z rozwiązania, które wykorzystują zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa w Polsce, chcące znacząco ograniczyć koszty związane z wysyłkami towaru za granicę. Na jakiej zasadzie opiera się nasza platforma? Posiadamy stałe umowy z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce (m.in. DPD i USP), oferującymi wysyłki do krajów europejskich, w tym paczki do Wielkiej Brytanii. Firmy, jak i osoby prywatne wiedzą, że bezpośrednie usługi kurierskie są niestety drogie, jednak Sendit rozwiązuje ten problem, proponując niższe stawki, nie tracąc na jakości.

 

Jak działa Sendit?


Wystarczy, że przygotujesz paczkę do wysyłki, na stronie Sendit.pl wypełnisz formularz nadania, płacąc wygodnie online, a następnie wydrukujesz automatycznie wygenerowany list przewozowy. Należy go dołączyć do przesyłki i zamówić wybranego kuriera, oferującego najlepszą cenę za paczki do Wielkiej Brytanii. Co ważne, możesz w każdej chwili zrezygnować z nadania paczki do Wielkiej Brytanii, wówczas zwrócimy pobraną kwotę.

 

Wygodne śledzenie przesyłek


Nasza platforma wysyłkowa nie tylko dba o zapewnienie atrakcyjnych cen dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, ale również o bezpieczeństwo nadanych przesyłek. Wysyłając paczki do Wielkiej Brytanii możesz monitorować je za pomocą naszej platformy. Dzięki temu zawsze wiesz, co się z nimi dzieje i kiedy trafią w ręce adresata.

 

Dodatkowe korzyści


Istnieje wiele powodów, dla których warto skorzystać z Sendit. Jednym z nich jest atrakcyjna cena za wysyłkę listu czy paczki do Wielkiej Brytanii. Za usługę zapłacisz nawet 70% taniej! Ponadto nie musisz podpisywać umów z poszczególnymi firmami kurierskimi – zrobiliśmy to za Ciebie. Co jest szczególnie ważne dla małych firm i osób prywatnych - nie ma konieczności deklarowania wolumenu paczkowego.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies