Paczki na Węgry

 

Paczki na Węgry

 

Jeżeli regularnie wysyłasz paczki na Węgry nie musisz podpisywać umów z firmami kurierskimi, ani deklarować wolumenu paczkowego. Wystarczy, że skorzystasz z platformy Sendit, która daje możliwość nadawania przesyłek online bez zbędnych formalności!

 

Na czym polega Sendit?

 

Sendit jest platformą wysyłkową, która oferuje najatrakcyjniejsze ceny w przypadku przesyłek do krajów europejskich. Paczki na Węgry możesz wysyłać nawet 70% taniej! Partnerami Sendit są renomowane firmy kurierskie, takie jak UPS i DPD. Dzięki temu możesz za naszym pośrednictwem nadawać przesyłki nie podpisując umowy z kurierem. Wystarczy, że wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę firmy kurierskiej i zamówisz prosto do domu lub biura.

 

Wysyłaj paczki na Węgry w kilku prostych krokach

 

Oprócz głównej zalety Sendit, jaką jest bardzo atrakcyjna cena za nadanie paczki na Węgry, oferuje również wygodę i oszczędność czasu, dzięki zautomatyzowaniu procesów i ograniczeniu formalności. Chcąc nadać paczki na Węgry lub innych krajów europejskich wystarczy zalogować się na stronie Sendit.pl oraz wypełnić formularz, wpisując odpowiednie parametry przesyłki, takie jak wielkość, waga oraz opakowanie. Na podstawie tych danych zobaczysz oferty firm kurierskich. Wybierz najlepszą, wydrukuj list przewozowy i zamów kuriera w dogodnym terminie.

 

Sendit – oferta dla firm i osób prywatnych

 

Sendit powstał z myślą zarówno o przedsiębiorstwach, jak i osobach prywatnych, którym zależy na niskich cenach wysyłki paczki na Węgry. Jeżeli tylko sporadycznie nadajesz przesyłki nie musisz udawać się na pocztę i stać w kolejce, wystarczy, że zamówisz kuriera w niższej cenie do domu lub biura. Przedsiębiorstwa, dbające o swoją renomę, wysyłające regularnie paczki na Węgry, zyskują dodatkowe korzyści. Przede wszystkim w biznesie e-commerce liczy się szybkość i bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z najlepszymi kurierami, którzy zapewniają błyskawiczne przesyłki, możesz być pewien, że paczka dotrze na czas. Natomiast stały monitoring paczki na Węgry umożliwia śledzenie, co dzieje się z przesyłką i kiedy trafi w ręce adresata.
 

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies