Paczki do Szwecji

Paczki do Szwecji


Do tej pory decydując się na wysłanie paczki do Szwecji trzeba było ponosić duże koszty usług kurierskich. Obecnie, korzystając z Sendit – innowacyjnej platformy wysyłkowej możemy zamówić kuriera w atrakcyjnej cenie, bez wychodzenia z domu. Takie rozwiązania są idealne zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Czym jest Sendit i jakie jeszcze przynosi korzyści?

 

Idealne rozwiązanie dla firm i osób prywatnych


Platforma Sendit została stworzona dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, które szukają oszczędności w zakresie przesyłek krajowych i zagranicznych. Paczki do Szwecji i innych krajów europejskich nie muszą być drogie, niezależnie czy chcemy nadać jedną przesyłkę czy robimy to regularnie. Szczególnie dla klientów indywidualnych bezpośrednie korzystanie z usług kurierskich może być niedostępne. Z myślą o nich Sendit przejął wszystkie formalności związane z umowami. Od teraz można w wygodny sposób zamówić kuriera online. Klienci nie muszą deklarować wolumenu paczkowego, by skorzystać z usług renowowanych firm, takich jak UPS oraz DPD.

 

Paczki do Szwecji - wygoda i oszczędność czasu


Czas to pieniądz, a my dbając o zadowolenie naszych klientów oferujemy możliwość wyboru kuriera z najlepszą ofertą. Wszystkich formalności można dopełnić online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że przygotujesz przesyłkę i zalogujesz się na stronie Sendit.pl. W celu nadania przesyłki należy wypełnić formularz, określając parametry paczki. Następnie dołączasz do przesyłki automatycznie wygenerowany list zakupowy i oczekujesz kuriera. Jednak w każdym momencie możesz zrezygnować z nadania, a my zwrócimy Ci pobraną kwotę. Ale to nie wszystko, dbając o bezpieczeństwo przesyłek dajemy możliwość ich monitorowania aż do momentu dostarczenia paczki lub listu w ręce adresata. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wysyłka paczki do Szwecji i innych krajów europejskich jest bardzo komfortowa, jednocześnie generując oszczędności.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies