Paczki do Słowacji

Paczki do Słowacji


Już dawno minęły czasy, kiedy jedyną możliwością wysłania paczki do Słowacji i innych krajów europejskich było stanie w długich kolejkach na poczcie. Obecnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak Sendit możemy dopełnić wszystkich formalności online. Oprócz wygody dużą zaletą korzystania z naszej platformy wysyłkowej są atrakcyjne ceny usług kurierskich, zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Czy jest Sendit i jak działa?

 

Sendit – nadaj paczkę w kilku prostych krokach


Sendit jest platformą wysyłkową, która daje możliwość skorzystania z usług kurierskich w niskich cenach, bez wychodzenia z domu. Korzystamy z usług solidnych partnerów takich jak DPD, UPS czy InPost. Dzięki platformie możesz sprawnie zarządzać swoimi wysyłkami i nadawać paczki do Słowacji i innych krajów europejskich w kilku prostych krokach. Wystarczy jedynie przygotować i zabezpieczyć paczkę, a następnie wypełnić formularz nadania online, podając niezbędne dane. Do przesyłki należy dołączyć automatycznie wygenerowany list przewozowy. Kompletną paczkę do Słowacji wręczasz zamówionemu kurierowi w dogodnym terminie. Dla wygodny naszych klientów można bez problemu zrezygnować z nadania paczki, a pobrana opłata zostanie zwrócona.

 

Paczki do Słowacji - dodatkowe udogodnienia


Korzystając z Sendit możesz być pewien, że zadbamy o Twoje zamówienia na każdym etapie realizacji. Możesz w wygodny sposób monitorować swoją przesyłkę po zalogowaniu na platformie, by mieć pewność, że przesyłka dotarła prosto do rąk adresata. Zawsze priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo Twoich paczek oraz staramy się na bieżąco zwiększać udogodnienia. Użytkownicy Allegro również kogą liczyć na ułatwienia. Między innymi jest możliwy import danych odbiorców przesyłek dla transakcji dokonanych na Allegro oraz automatyczne wysłanie informacji dla kupujących o statusie przesyłki. Natomiast właściciele sklepów online, dzięki SenditAPI mogą nadawać przesyłki bezpośrednio w panelu swojego e-sklepu. Dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić czas oraz wygodnie zarządzać przesyłkami.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies