Paczki do Niemiec

Paczki do Niemiec


Szukasz taniego sposobu na wysłanie paczki do Niemiec? A może regularnie wysyłasz paczki do kraju naszych zachodnich sąsiadów i innych państw Unii Europejskiej? Dzięki naszemu pośrednictwu istnieje możliwość wysłania przesyłki międzynarodowej jedną z renomowanych firm kurierskich w znacznie niższej cenie, szczególnie gdy chodzi o regularne wysyłki.  

 

Tanie przesyłki międzynarodowe


Paczki do Niemiec, niezależnie od tego, do jakiego landu i regionu mają trafić, nie muszą być drogie. Firmy kurierskie proponują opłaty zgodne ze swoimi cennikami, jednak zaproponowane przez nie stawki mogą być jeszcze niższe przy dokładnie tej samej usłudze. W kwestii paczek międzynarodowych posiadamy stałe umowy z renomowanymi firmami kurierskimi – w tym DPD i UPS – oferującymi wysłanie paczki za granicę, do innych krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy liczyć na znaczne ceny wysyłki paczek do Niemiec, na czym finansowo skorzystają również nasi klienci. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, by nadawać paczki za granicę w niższej cenie. Usługa jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Rozliczenie za paczki wysyłane Niemiec, podobnie jak w przypadku pozostałych krajów Unii Europejskiej odbywa się przy każdym nadaniu przesyłki lub jednorazowo pod koniec miesiąca.

 

Paczki do Niemiec i innych krajów UE – ubezpieczenie


Nawet najdoskonalsze usługi kurierskie nie są wolne od ryzyka. Zwłaszcza paczki do Niemiec miejsca oddalonego znacznie bardziej od większości polskich miast niekiedy ulegają uszkodzeniu lub zgubieniu. Dlatego w naszej ofercie można wykupić również dodatkowe ubezpieczenie paczki za granicę – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Ewentualne opłaty dodatkowe


Niektóre paczki do Niemiec mogą być objęte opłatami dodatkowymi lub strefowymi jakie obowiązują u danego kuriera. Korzystając z naszej oferty warto zapoznać się z tabelami opłat dodatkowych i strefowych, by znaleźć tańszą opcję wysyłki paczki za granicę. Ograniczenia są różne w przypadku różnych firm kurierskich.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies