Paczki na Litwę

 

Paczki na Litwę

 

Każdemu z nas zależy na atrakcyjnej cenie przesyłek kurierskich na terenie Europy. Nie bez znaczenia ma również wygoda i bezpieczeństwo. Do tej pory wysyłając paczki na Litwę trzeba było liczyć się z dużymi kosztami. Właśnie z tego względu powstała platforma Sendit oferująca duże możliwości oszczędności na jednorazowych, jak i cyklicznych przesyłkach. Co to jest Sendit? Komu dedykowana jest platforma?

 

Co to Sendit?

 

Paczki na Litwę nie muszą być drogie, wystarczy, że skorzystasz z nowoczesnych rozwiązań takich jak Sendit. Jest to platforma wysyłkowa, która oferuje usługi kurierskie renomowanych firm, takich jak UPS oraz DPD. Wysyłając paczki na Litwę nie musisz podpisywać umowy z wybranym kurierem, ani deklarować wolumenu paczkowego. Wystarczy, że wybierzesz najlepszą ofertę, jaką w przypadku Twojej paczki na Litwę oferuje kurier.

 

Jak działa Sendit?

 

Możesz nadawać przesyłki w kilku prostych krokach. Należy zalogować się na stronie Sendit.pl i wypełnić formularz. Po wprowadzeniu wszystkich parametrów paczki, pojawi się przygotowana dla Ciebie oferta cenowa. Sendit oferuje komfortowe płatności online. Należność pobierana jest „z góry” lub w przypadku firm w wygodnej formie – na podstawie jednej, zbiorczej faktury. Ostatnim krokiem jest wydrukowanie listu przewozowego, dołączenie go do paczki i oczekiwanie na kuriera.

 

Tanie paczki na Litwę, dzięki Sendit.pl

 

Sendit to jedyna platforma wysyłkowa, która daje duże możliwości nadawania przesyłek (w tym paczki na Litwę) dla firm i osób prywatnych. Ze względu na brak konieczności podpisywania umowy z kurierem jest to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, które tylko sporadycznie wysyłają paczki na Litwę lub innych krajów europejskich i nie chcą ponosić dużych kosztów. Natomiast przedsiębiorstwa, które regularnie wysyłają paczki na Litwę zyskują ogromne oszczędności finansowe w skali roku! Jednak to nie wszystko, firmy korzystające z platformy wysyłkowej Sendit stają się zaufanym parterem dla swoich kontrahentów lub klientów prywatnych dostarczając paczki w sposób bezpieczny i terminowy.

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies