Paczki do Irlandii

 

Paczki do Irlandii

 

Każdy z nas szuka oszczędności, niezależnie czy regularnie wysyłamy paczki do Irlandii czy chcemy nadać pojedynczą przesyłkę. Wysyłając paczki zagranicę nie musimy wybierać pomiędzy wygodą, bezpieczeństwem i atrakcyjną ceną. Te wszystkie warunki spełnia Sendit!

 

Czym jest Sendit?

 

Sendit to platforma wysyłkowa, która daje możliwość korzystania z usług renomowanych firm kurierskich na terenie krajów europejskich. Czy się wyróżnia? Przede wszystkim przedsiębiorstwa i osoby prywatne nie muszą podpisywać umów z poszczególnymi kurierami, aby uzyskać atrakcyjną cenę za wysyłkę paczek. Ponadto, co czasami bywa kłopotliwe, nie ma konieczności deklarowania wolumenu paczkowego. Sendit współpracuje z renomowanymi firmami kurierskimi – DPD i UPS, które słyną z jakości wykonywanych usług. Dlatego nasi klienci nie musza wybierać pomiędzy dwiema równie ważnymi kwestiami nadając paczki do Irlandii, czyli bezpieczeństwem i atrakcyjną ceną.

 

Sendit – krok po kroku

 

Platforma Sendit została stworzona, aby zapewnić maksymalną wygodę klientom biznesowym i prywatnym podczas nadawania przesyłek. Dlatego cały proces sprowadza się do kilku prostych kroków. Przede wszystkim klienci korzystający z platformy mogą wysyłać paczki do Irlandii online, co zapewnia dużą wygodę i oszczędność czasu. W pierwszej kolejności należy zalogować się na stronie Sendit.pl i wypełnić formularz nadania paczki, wpisując wszystkie parametry. Na podstawie uzupełnionych danych pojawi się wycena paczki do Irlandii – możesz skorzystać z usługi dowolnego kuriera, który oferuje najatrakcyjniejsze warunki. Teraz wystarczy wydrukować list przewozowy, dołączyć do przesyłki i oczekiwać na kuriera.

 

Paczki do Irlandii – dodatkowe korzyści z Sendit

 

Firmy regularnie wysyłające paczki do Irlandii mogą liczyć na dodatkowe korzyści, nie tylko w postaci dużych oszczędności, ale również wygody, jaką daje integracja Sendit z e-commerce oraz sklepami na Allegro. Aby zaoszczędzić czas podczas procesu wysyłek dajemy możliwość importu danych odbiorców paczek oraz przesyłanie natychmiastowych i automatycznych informacji do klientów Allegro.
 

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies