Paczki do Holandii

Tanie paczki do Holandii


Otwarte granice w Unii Europejskiej i łatwy przepływ ludzi i towarów sprawia, że coraz więcej osób potrzebuje przesłać różne rzeczy między krajami Unii - w tym paczki do Holandii. Jeśli potrzebujesz przesłać paczkę, przesyłkę, list lub cokolwiek innego między różnymi krajami Unii, w tym popularnej do pracy i prowadzenia biznesu, Holandii - oferujemy takie usługi w atrakcyjnych cenach. Jako doświadczona firma posiadamy podpisane umowy handlowe z największymi firmami kurierskimi, co pozwoli Ci wysłać tanie paczki do Holandii po konkurencyjnych cenach, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku.

 

Łatwa i sprawna wysyłka paczki do Holandii


Jeśli chcesz wysłać cokolwiek do kraju Niderlandów wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie by już po chwili móc wysyłać paczkę do Holandii i nie martwić się o jej dostarczenie. O nasze przesyłki dbamy skrupulatnie powierzając te zadania największym i najlepszym firmom na rynku, którym można ufać - między innymi UPS czy DPD. Do tego oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość w postaci łatwego w obsłudze serwisu online, fachowej obsłudze klienta, dobieraniu najbardziej zaufanych partnerów oraz opiece nad paczką na każdym etapie jej przesyłki, którą gwarantuje renoma firm kurierskich. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm i przedsiębiorstw, które nie mogą liczyć na bezpośrednie umowy z kurierami obniżając koszty.

 

Ubezpieczenie i dodatkowe koszty


Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność co do bezpieczeństwa swojej przesyłki, oferujemy również atrakcyjne ubezpieczenie nadawanych paczek za granicę. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ubezpieczeń i dobrania najlepszej dla siebie opcji. Dodatkowo jako firma oferująca usługi kurierskie pomagamy również przy składaniu reklamacji oraz ubiegania się o rekompensatę wysłanej paczki do Holandii. Niektóre paczki mogą być objęte dodatkową opłatą strefową, która jest zależna od wybranego kuriera. Prosimy zapoznać się z tabelą ewentualnych opłat.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies