Paczki do Hiszpanii

 

Paczki do Hiszpanii

 

Paczki do Hiszpanii nie muszą być drogie! Korzystając z platformy wysyłkowej Sendit, możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Nie musisz podpisywać umów z firmami kurierskimi ani deklarować wolumenu paczkowego. Sprawdź czym jest Sendit i jak możesz oszczędzać wysyłając paczki do Hiszpanii i innych krajów europejskich.

 

Co to jest Sendit?

 

Sendit to nowoczesna platforma wysyłkowa, która daje możliwość nadawania paczek online w kilku prostych krokach. Jako, że współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi nie musisz podpisywać umowy z każdą z nich, ani deklamować miesięcznej liczby wysyłanych paczek. Wystarczy, że wybierzesz usługi kuriera, który w przypadku Twojej przesyłki zaoferuje najlepszą ofertę. Paczki do Hiszpanii możesz wysyłać za pośrednictwem renomowanych kurierów, takich jak DPD i UPS, niezależnie czy będzie to jednorazowa przesyłka czy cykliczne paczki.

 

Jak nadawać paczki za pośrednictwem Sendit?

 

To bardzo proste! Wystarczy, że zalogujesz się na stronie Sendit.pl i wypełnisz formularz nadania paczki do Hiszpanii. W kolejnym kroku wybierz kuriera, który zaoferuje najatrakcyjniejsze warunki dostawy. Płatności za przesyłkę możesz dokonywać przez internet płacąc „z góry” lub rozliczać się na fakturę raz w miesiącu. Następnie wystarczy wydrukować list przewozowy, dołączyć go do paczki i oczekiwać na kuriera. Co więcej, masz możliwość zrezygnowania z nadania paczki w dowolnym momencie, a Sendit zwróci Ci należność. Nadawanie paczek do Hiszpanii od teraz jest bardzo komfortowe i atrakcyjne cenowo.

 

Oferta dla firm i osób prywatnych

 

Nadając paczki do Hiszpanii w najniższej możliwej cenie, kiedyś wiązało się z koniecznością stania w kolejce na poczcie. Niestety przesyłka nie zawsze była bezpieczna i monitorowana. Nowoczesna platforma Sendit daje duże możliwości wysyłania paczek do Hiszpanii dla firm i osób prywatnych w najniższych cenach za pośrednictwem renomowanych kurierów. Ze względu na brak konieczności podpisywania umowy z każdym z nich, Sendit oferuje najlepsze rozwiązania dla przedsiębiorstw i osób prywatnych nawet w przypadku pojedynczych przesyłek. Natomiast, gdy cyklicznie wysyłasz paczki do Hiszpanii możesz zredukować koszty - nawet 70% na przesyłce! W skali roku daje to olbrzymie oszczędności, a dodatkowo stajesz się zaufanym partnerem dla swoich kontrahentów. Bezpieczeństwo przesyłek na terenie Unii Europejskiej zapewnia doświadczona firma kurierska oraz monitoring online. Wysyłaj paczki do Hiszpanii na najlepszych warunkach!
 

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies