Paczki do Francji

Paczki do Francji


Sendit jest wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, które chcą zaoszczędzić na cyklicznym lub jednorazowym nadaniu przesyłki. Paczki do krajów Unii Europejskiej są z reguły drogie, jeżeli chcemy bezpośrednio skorzystać z usług renomowanych firm kurierskich. Sendit rozwiązuje ten problem, dając możliwość wysyłki między innymi paczki do Francji nawet 70% taniej.

 

Sendit – wygodne nadawanie paczek


Jednymi z najtańszych rozwiązań w przypadku wysyłki listu czy paczki do Francji jest skorzystanie z usług Poczty Polskiej, jednak wiele osób i firm prywatnych porzuca to rozwiązanie ze względu na konieczność stania w długich kolejkach na poczcie oraz ryzyko zagubienia przesyłki. Dużo lepszą alternatywą, gdy chcemy wysyłać paczki do Francji i innych krajów europejskich jest skorzystanie z usług firm kurierskich, jednak te wymagają podpisania umowy oraz zadeklarowania wolumenu paczkowego, co czasami nie jest lukratywnym rozwiązaniem.
Dzięki Sendit – nowoczesnej platformie wysyłkowej możesz bez przeszkód wysyłać paczki do Francji, niezależnie, czy będą to jednorazowe przesyłki czy cykliczne. Wystarczy, że na naszej stronie wypełnisz formularz nadania paczki do Francji, dokonasz wygodnej płatności online, wydrukujesz automatycznie wygenerowany list przewozowy, dołączając go do przesyłki. Od tego momentu my przejmujemy wszystkie kwestie związane z dostarczeniem paczki do adresata. Wybrany przez Ciebie kurier przyjedzie w wyznaczonym czasie i odbierze przesyłkę.

 

Paczki do Francji – atrakcyjne ceny


Jednak nie tylko za wygodę nasi klienci doceniają Sendit, ale również za jakość usług i atrakcyjne ceny. Korzystając z naszej platformy wysyłkowej możesz zamówić jednego z renomowanych kurierów (w tym DPD, UPS), kierując się najniższą ceną. W Sendit za przesyłkę kurierską zapłacisz nawet 70% mniej! Możesz rozliczyć się w bardzo wygodny sposób, płacąc „z góry” poprzez wygodny przelew online lub na podstawie faktury zbiorczej raz w miesiącu. Drogę paczki do Francji możesz na bieżąco sprawdzać w naszym systemie, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie obecnie się znajduje i kiedy trafi w ręce adresata.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies