Paczki na Finlandii

 

Paczki do Finlandii

 

Przedsiębiorstwa, które regularnie wysyłają paczki do Finlandii nie muszą liczyć się z dużymi kosztami. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów udostępniliśmy platformę wysyłkową Sendit, która pozwala korzystać z usług firm kurierskich w najniższej możliwej cenie! Jakie jeszcze są zalety Sendit?

 

Wygoda i bezpieczeństwo

 

Wysyłając paczki do Finlandii oraz innych krajów europejskich warto mieć na uwadze bezpieczeństwo przesyłki, atrakcyjną cenę oraz komfort podczas nadawania paczek. Sendit jako platforma współpracująca z renomowanymi kurierami, takimi jak DPD i UPS zapewnia monitoring przesyłek, abyś zawsze wiedział, gdzie znajduje się Twoja paczka i kiedy dotrze w ręce adresata. Nie musisz się również martwić o duże koszty, jakie zwykle ponoszone są podczas wysłania paczki do Finlandii, ponieważ Sendit oferuje swoim klientom niskie ceny, które nie zależą od liczby przesyłek w skali miesiąca. Ponadto otrzymujesz dodatkową korzyść, czyli zautomatyzowany proces nadania paczek przez internet.

 

Jak nadawać paczki do Finlandii przez Sendit?

 

Chcąc jak najbardziej uprościć proces nadawania przesyłek oferujemy swoim klientom wycenę online przy wyborze kuriera. Jak to działa? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie Sendit.pl i wypełnisz formularz nadania paczki do Finlandii. Aby otrzymać wycenę musisz podać wszystkie parametry paczki oraz rodzaj opakowania. Następnie możesz wybrać ofertę dowolnego kuriera, który zaproponuje najatrakcyjniejsze warunki. W kolejnym kroku należy wydrukować list przewozowy, dołączyć go do paczki i zamówić kuriera w dogodnym terminie.

 

Sendit dla firm i osób prywatnych

 

Wysyłając regularnie, a nawet sporadycznie paczki do Finlandii wszystkim nam zależy na ograniczeniu kosztów i poznaniu oferty różnych firm kurierskich. Takie możliwości daje Sendit, który jest dedykowany zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Korzystając z usług naszych renomowanych partnerów, takich jak UPS i DPD nie musisz deklarować wolumenu paczkowego, ani podpisywać umowy z kurierem, aby wysyłać paczki do Finlandii. To duża oszczędność czasu i pieniędzy!
 

 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies