Paczki do Danii

Paczki do Danii


Wysyłanie paczek do Danii i w każdym innym kierunku zagranicznym zawsze kojarzone było ze znacznymi kosztami. Obecnie dzięki Sendit.pl udaje się je zmniejszyć i ułatwić szerszemu gronu klientów korzystanie z tej formy wysyłki. Dzięki tej innowacyjnej platformie zarówno osoby prywatne, jak i firmy mają możliwość zdecydowanego zminimalizowania kosztów związanych z wysyłką zagraniczną. Nadając paczki do Danii można oszczędzić nawet 70%.

 

Paczki do Danii poprzez Sendit


Do tej pory za najłatwiejsze rozwiązanie w kwestii nadawania zagranicznych przesyłek uważano skorzystanie ze strony firmy kurierskiej. Miała to być jednocześnie opcja najtańsza. Jednak klienci wysyłający paczki do Danii chętnie szukają oszczędności.
Na rynku pojawiła się nowoczesna platforma wysyłkowa o nazwie Sendit, która umożliwia bezproblemowe wysłanie paczki do Danii i innych krajów Europejskich. Z systemu można korzystać zarówno w sposób regularny, jak i doraźnie, bez konieczności podpisywania umowy z jedną z firm kurierskich, a jednocześnie tanio.
Wystarczy odwiedzić stronę Sendit.pl, wypełnić formularz nadania paczki do Danii, następnie dokonać płatności online i wydrukować list przewozowy, który został automatycznie wygenerowany. Rozliczenie jest możliwe także w postaci miesięcznych faktur. Konieczne jest załączenie tego dokumentu do przesyłki. Z listy można kuriera, który oferuje najkorzystniejszą cenę za dostarczenie paczki, która zostanie odebrana w wyznaczonych godzinach i rozpocznie podróż do nadawcy w Danii. Przesyłka może zostać dodatkowo ubezpieczona, chociaż współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami.

 

Wygoda to nie wszystko


Sendit.pl to nie tylko ogromna wygoda dla osób korzystających z systemu, ale również zdecydowanie mniejsze koszty niż w przypadku tradycyjnego korzystania z usług kurierskich. Przesyłkę może dostarczyć jedna z najbardziej renomowanych firm kurierskich na rynku, jak DPD czy USP w cenie niższej o nawet 70% wobec stawek regularnych.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies