Paczki do Czech

Tanie paczki do Czech


Bliskość naszych południowych sąsiadów sprawia, że między Polską a Czechami następuje dosyć duża wymiana towarów i usług. Z tego powodu wiele osób ma potrzebę wysyłać paczki do Czech i nasza firma oferuje bezpieczne i tanie usługi przesyłek towarów między tymi dwoma krajami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Tanio, łatwo i szybko - paczki do Czech


Proces wysyłania paczki do Czech rozpoczynamy od zarejestrowania się na naszej stronie i założenie na niej konta, by już po chwili można było rozpoczynać proces nadawania paczki. Przesyłki naszych klientów powierzamy najlepszym i najrzetelniejszych firmom na rynku - UPS, DPD i innym. Nadając paczkę u nas nie musisz martwić się o jakość usług oraz, co najważniejsze, otrzymasz u nas naprawdę konkurencyjne i atrakcyjne ceny. Oferujemy nasze usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Nasza siła polega na stałej współpracy z naszymi partnerami dzięki czemu możemy zaoferować jedne z najniższych cen na rynku oraz fachową obsługę podczas wysyłania paczki do Czech. Jesteśmy w stanie zaoferować niektóre warunki przesyłki (np. dopuszczalne wymiary czy wagę) takie same jak podczas wysyłki krajowej.

 

Bezpieczeństwo paczki do Czech


Jeśli mamy na uwadze najwyższe bezpieczeństwo naszej przesyłki, możemy ją dodatkowo ubezpieczyć od zaginięcia lub uszkodzenia. Nasi partnerzy ubezpieczają nasze przesyłki do pewnej podstawowej kwoty, lecz jeśli chcemy zwiększyć tę kwotę - istnieje możliwość wykupienia dodatkowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty ubezpieczeń na naszej stronie internetowej i wybrania najbardziej pasującej Państwu możliwości. Dodatkowo oferujemy pomoc przy reklamacjach oraz ubieganiu się o odszkodowania dając tym samym naszym klientom największy poziom bezpieczeństwa i dbania o przesyłany towar.

 

Dodatkowe koszty


Niektóre paczki przesyłane w Unii Europejskiej przez naszych partnerów biznesowych, mogą być objęte dodatkową opłatą strefową lub dodatkiem od obszarów odległych, które są zależne od wybranego kuriera. Prosimy zapoznać się z tabelą ewentualnych opłat dostępną na stronie.
 

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies