Paczki do Belgii

Paczki do Belgii

 

Paczki do Belgii nie muszą być drogie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak platforma wysyłkowa Sendit, oferująca usługi najpopularniejszych na rynku firm kurierskich w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak działa Sendit i kto może skorzystać z platformy?

 

Co to jest Sendit i jak działa?

 

Sendit to platforma, która daje możliwość wysyłania listów i paczek do krajów UE, w tym paczki do Belgii. Proces nadawania przesyłek jest bardzo prosty. Wystarczy przygotować paczkę i zalogować się na stronie Sendit.pl. Następnie należy uzupełnić formularz nadania paczki do Belgii, wybrać firmę kurierską, która w tym przypadku oferuje najlepsze rozwiązanie cenowe oraz dokonać wygodnych płatności online. Sendit współpracuje z renomowanymi kurierami, takimi jak DPD i UPS, którzy słyną z wysokiej jakości usług. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie listu przewozowego, dołączenie do paczki i oczekiwanie na kuriera. Co ważne, w każdej chwili można zrezygnować z nadania paczki do Belgii, odzyskując wpłaconą kwotę.

 

Do kogo skierowana jest platforma Sendit?

 

Platforma Sendit to wygodne, nowoczesne rozwiązanie nie tylko dla przedsiębiorstw, ale również osób prywatnych, dla których wysyłanie przesyłek (takich jak paczki do Belgii) wiązało się z dużymi opłatami. Korzystając z platformy nie ma konieczności podpisywania umowy z firmą kurierską, ani deklarowania wolumenu paczkowego. Daje to duże możliwości redukcji kosztów ponoszonych podczas nadawania paczki do Belgii. Szczególnie w przypadku firm, które regularnie nadają przesyłki jest to korzystne rozwiązanie – w skali roku pozwoli na duże oszczędności.

 

Wygoda i bezpieczeństwo

 

Sendit nie tylko jest wygodną platformą do nadawania paczek do Belgii, ale również daje możliwość monitorowania przesyłki. Dzięki temu dokładnie wiemy, w którym miejscu znajduje się nasza paczka i kiedy trafi w ręce adresata. Platforma oferuje dodatkowe ułatwienia sklepom internetowym oraz użytkownikom posiadającym konto na Allegro. Przede wszystkim dla wygodny naszych klientów dajemy możliwość importu danych odbiorców przesyłek oraz automatyczne i natychmiastowe informowanie kupujących o statusie przesyłki w Moim Allegro. Sendit jest doskonałym rozwiązaniem dla firm dbających o swoją reputację – szybkość przesyłki dla kupujących jest jedną z kluczowych kwestii wpływających na opinię o sklepie.

 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies