Oddział UPS Zielona Góra

Kurier UPS Zielona Góra

Zamieszkana przez 130 tys. osób Zielona Góra stanowi jedno z dwóch najważniejszych miast województwa Lubuskiego. Część lubuskich władz samorządowych ma tutaj swoją siedzibę. Ogromne znaczenie dla gospodarki Zielonej Góry i całego regionu ma bliskość niemieckiej granicy, która przyczynia się do intensywnej współpracy na polu gospodarczym i kulturalnym. To wszystko sprawia, że oddział UPS Zielona Góra należy do bardzo zapracowanych. Z usług UPS oraz innych przewoźników korzystają lokalne przedsiębiorstwa, jak również mieszkańcy miasta i jego okolic, wysyłających paczki do kraju i zagranicę. Każdy z nas szuka oszczędności, dlatego stworzyliśmy platformę Sendit, dzięki której mieszkańcy miast takich jak Zielona Góra zyskują wysokie rabaty na usług oferowane przez UPS i innych wiodących kurierów, działających na rodzimym rynku.


Zielona Góra - rynek usług kurierskich w mieście

O rozwój przedsiębiorczości w Zielonej Górze dba między innymi działająca w mieście Strefa Aktywności Gospodarczej „Zielony Las”. Ogromne znaczenie ma także sąsiedztwo Niemiec, za sprawą którego Zielona Góra stanowi siedzibę filii wielu zachodnich firm. Poza tym Zielona Góra to jeden z najważniejszych w kraju ośrodków przemysłu drzewnego. Nie może więc dziwić fakt, że w mieście stale rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie. Samochody dostawcze z logo UPS rozwożą przesyłki adresowane do odbiorców w Polce oraz innych krajach Unii Europejskiej. W Zielonej Górze rozwija się także handel wysyłkowy, dla którego sprawne działanie UPS i innych przewoźników ma kluczowe znaczenie.


Ogromne oszczędności na wysyłkach kurierem UPS przy użyciu platformy Sendit

Usługi kurierskie to zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm i klientów indywidualnych ważne pole do oszczędności. Dotychczas w miastach, takich jak Zielona Góra na atrakcyjne rabaty ze strony UPS i podobnych firm mogły liczyć jedynie największe przedsiębiorstwa. Planowanie budżetu i działalności biznesowej z dużym wyprzedzeniem pozwalają na estymację zapotrzebowania na usługi kurierskie. Dzięki temu najwięksi klienci mogą podpisać z UPS lub innym przewoźnikiem stałe umowy i korzystać z preferencyjnych stawek. Zwykłym mieszkańcom Zielonej Góry nie było to dane. Z tego względu założyliśmy platformę Sendit, a UPS i inni sprawdzeni kurierzy zaliczają się do grona naszych partnerów. Klienci z Zielonej Góry na etapie nadawania przesyłki mają możliwość zapoznania się z kilkoma ofertami i skorzystania z preferencyjnej stawki, między innymi w przypadku wyboru UPS.


Zielona Góra - jak nadać przesyłkę poprzez platformę Sendit?

Korzystanie z Sendit takich jak Zielona Góra jest niezwykle proste. Każdy klient może założyć na portalu indywidualne konto, by nadawać paczki kurierem UPS lub innym. W tym celu należy wypełnić intuicyjny formularz, uzupełniając w nim dane nadawcy podając między innymi adres (np. Zielona Góra), a także dane odbiorcy. Te ostanie warto zapisać, by w przyszłości wybierać je ze stworzonej listy adresatów. Do wyceny usługi kurierowi UPS lub innemu niezbędna jest charakterystyka paczki - jej długość, szerokość i głębokość, a także waga i rodzaj opakowania. Po uzupełnieniu formularza na dole strony wyświetlą się oferty naszych partnerów w cenach niższych od rynkowych nawet o kilkadziesiąt procent. Po wyborze UPS lub innego przewoźnika drukujemy list przewozowy. Usługa zostanie zrealizowana przez UPS Zielona Góra w identycznym standardzie, jak zamawiana bezpośrednio.


UPS przez Sendit - dodatkowe korzyści

Z Sendit warto korzystać nie tylko ze względu na niższe ceny. Właściciele e-sklepów, których siedzibą jest Zielona Góra z pewnością ucieszą się z możliwości zintegrowania platformy ze swoją stroną internetową lub opcjonalnie kontem na portalu Allegro. Dzięki temu korzystanie z UPS stanie się niemal automatyczne. Dużą zaleta są elastyczne warunki współpracy - brak umowy i konieczności określania miesięcznego zapotrzebowania. Rozliczenie odbywa się przy każdej wysyłce paczki lub palety kurierem UPS lub innym, albo na podstawie faktury miesięcznej.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies