Oddział UPS Zabrze

Kurier UPS Zabrze

Zabrze jest jednym z najważniejszych miast na Górnym Śląsku i w tutejszej aglomeracji. Zamieszkuje je ponad 177 tysięcy osób. Zabrze przez lata było znane z tutejszego przemysłu wydobywczego, jak również jednego z czołowych klubów piłkarskich w kraju - Górnika. O ile piłkarze wciąż radzą sobie przyzwoicie, kopalnie przestały być najważniejszym elementem tutejszej gospodarki. Obecnie w mieście kwitnie nowoczesny przemysł, a także handel i usługi. Między innymi z tego względu odział UPS Zabrze jest jednym z najważniejszych w regionie, a zapotrzebowanie na usługi kurierskie stale rośnie. Aby klienci mieli dostęp do niższych cen, założyliśmy platformę Sendit. Paczki nadawane za jej pomocą opuszczają Zabrze ciężarówką UPS na identycznych zadach, jednak koszt wysyłki do Polski i innych krajów jest niższy.


Zabrze - zapotrzebowanie na usługi świadczone przez Kurierów

Jako duże miasto Zabrze pełne jest przedsiębiorców, dla których usługi kurierskie odgrywają ważną rolę, ponieważ nie zawsze posiadanie własne floty aut dostawczych lub ciężarówek jest najbardziej opłacalnym ekonomicznie rozwiązaniem. W mieście działają także firmy handlowe, w tym nastawione na handel przez internet. Poza tym z usług UPS i innych przewoźników korzystają także klienci indywidualni. Nadawane przez nich paczki opuszczają Zabrze, by trafić do swoich adresatów w kraju i za granicą. Firma UPS, podobnie jak kilku innych wiodących przewoźników oferuje dostawę przesyłek paczkowych i paletowych do wszystkich lokalizacji w Polsce i niemal wszystkich państw Unii Europejskiej, a także do Norwegii. Ciężarówkę z dobrze znanym logiem UPS bardzo łatwo spotkać na ulicach Zabrza i okolic.


Sendit - doskonały sposób na tańsze wysyłki realizowane przez UPS

Duże przedsiębiorstwa, których siedzibą lub ważnym odziałem jest Zabrze od lat korzystają z preferencyjnych warunków współpracując z UPS i innymi firmami kurierskimi. Jest to możliwe do osiągnięcia na podstawie stałej umowy dotyczącej przesyłek. Wymaga ona jednak określenia z wyprzedzeniem swojego zapotrzebowania i trzymania się tego planu. Takie rozwiązanie nie wchodzi w grę w przypadku wielu mieszkańców Zabrza i mniejszych lokalnych przedsiębiorców, w tym prowadzącym wspomniany już handel wysyłkowy. UPS, podobnie jak pozostałe firmy kurierskie może im zaoferować jedynie stawki rynkowe. Dlatego właśnie założyliśmy platformę Sendit. UPS i kilka innych firm oferujących podobne usługi to nasi partnerzy. Korzyścią dla naszych klientów są usługi realizowane przez UPS Zabrze i konkurencyjne przedsiębiorstwa w znacznie niższych cenach.


Zabrze - dowolne miejsce. W jaki sposób wysłać paczkę przez Sendit bez wychodzenia z domu?

W jaki sposób nadać paczkę z Zabrza za pośrednictwem Sendit. Mechanizm jest niemal identyczny, jak na stronie UPS. Po założeniu konta podajemy adres odbiorcy (np. Zabrze), a także adres nadawcy. W kolejnym korku należy podać gabaryty paczki. Przy wycenie będzie miała znaczenie jej waga, wysokość, szerokość i głębokość. Poza tym kurier UPS Zabrze musi poznać sposób zapakowania przesyłki - może to być karton, folia bąbelkowa, lub np. folia stretch. UPS realizuje wszystkie przesyłki paczkowe i paletowe, a także niestandardowe. Po wypełnieniu tych rubryk w formularzu, na dole strony pojawi się wycena kilku firm kurierskich. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. Firmy takie jak UPS mogą dodatkowo zagwarantować wyższą kwotę ubezpieczenia, czy też przyspieszone dostarczenie przesyłki.


Korzystanie z UPS przez Sendit - dodatkowe benefity

Niższa cena za usługi UPS Zabrze lub konkurencyjnego przewoźnika nie jest jedyną korzyścią z nadawania paczek przez Sendit. Klienci mogą liczyć na coraz wyższe rabaty, proporcjonalnie do wielkości zamówienia. Jednocześnie zasady współpracy są elastyczne - nie wymagamy umowy i określania swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Rozliczenie za usługi UPS i innych kurierów odbywa się przy każdym zleceniu lub na podstawie miesięcznej faktury. E-sklepy, których siedzibą jest Zabrze skorzystają natomiast na możliwości zintegrowania platformy Sendit ze stroną internetową lub kontem na Allegro, co przyspieszy wysyłkę.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies