Oddział UPS Wrocław

UPS Wrocław

Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego. Miasto to nazywane jest miastem mostów. I to nie bez powodu! We Wrocławiu znajduje się bowiem aż 112 kładek i mostów. A sama miejscowość położona jest na dwunastu wyspach. Krajobraz jest tutaj iście bajkowy - nawet w centrum miasta znaleźć można wiele parków oraz bulwary nadodrzańskie. Praktycznie wszystkie dzielnice oraz najmniejsze osiedla mają swoim mieszkańcom do zaoferowania wypoczynek na łonie natury. Jednak Wrocław to nie tylko piękne widoki, ale także przemysł. To właśnie tutaj znajduje się Wrocławski Okręg Przemysłowy, który obejmuje miasto oraz powiat wrocławski. I mowa jest tutaj o naprawdę wielkich powierzchniach - okręg ma bowiem 1081 km kwadratowych, czyli aż 3‰ powierzchni Polski. Nie ma tutaj jasno określonego profilu przemysłowego. Struktura branżowa jest bardzo wielostronna i zrównoważona, można jednak zauważyć przewagę przemysłu maszynowo-metalowego, odzieżowego, środków transportu, elektrotechnicznego, metalowego, spożywczego i chemicznego. Przy takiej liczbie przedsiębiorstw nie można się dziwić, że usługi kurierskie są tutaj bardzo popularne. Aby Wrocław i jego mieszkańcy mogli korzystać z najniższych stawek za te usługi, np. w UPS, powstała platforma Sendit. To coś więcej niż porównywarka usług. Wysyłka paczek przez UPS lub innego kuriera z Wrocławia stała się łatwiejsza i tańsza. Kurierzy mają spore wzięcie we Wrocławiu. A UPS i inni przewoźnicy odpowiadają na to zapotrzebowanie.


Wrocław - zapotrzebowanie na kuriera

Ze względu na obecny tutaj przemysł, samochody UPS i innych przewoźników zawsze są przepełnione przesyłkami. Paczki i palety nadawane są za pośrednictwem UPS Wrocław do innych polskich miast, ale też poza granice naszego kraju. Choć konkurencja przewoźników jest dość spora i każdy z nich walczy o klienta zarówno biznesowego, jak i indywidualnego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej obniżyć ceny za usługi kurierskie UPS we Wrocławiu.  Wrocław jest siedzibą kilku oddziałów UPS. To, między innymi, z nimi platformie Sendit udało się wynegocjować specjalne zniżki dla użytkowników. Platforma Sendit gwarantuje, że klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wysyłać paczki z Wrocławia za pomocą UPS i innych kurierów. Usługę realizuje oczywiście UPS Wrocław.


Przesyłki UPS nawet 70% taniej

Sendit priorytetowo traktuje bezpieczeństwo przesyłek, dlatego zawsze korzysta z usług solidnych partnerów, takich jak UPS Wrocław. Działające we Wrocławiu przedsiębiorstwa, chętnie korzystają z oferty kuriera UPS i innych firm kurierskich. Porównywarka Sendit sprawia, że mniejsi klienci mogą otrzymać ofertę z niższymi stawkami u naszych partnerów, takich jak UPS i inni kurierzy na polskim rynku.


Wrocław - jak korzystać z platformy Sendit?

Nadanie paczki, listu lub palety kurierem UPS z Wrocławia przy wykorzystaniu platformy Sendit jeszcze nigdy nie było takie proste. W pięciu prostych krokach klienci indywidualni i biznesowi mogą wysłać swoją przesyłkę w świat.

Całą przygoda rozpoczyna się od przygotowania listu lub paczki i wypełnienia formularza online w celu wysyłki. Następnie należy wydrukować list przewozowy i dołączyć go do przesyłki. W dogodny, terminie przyjedzie kurier UPS lub innej firmy przewozowej, aby odebrać przesyłkę. Następnie kurier dostarcza paczkę. Oczywiście klient może przez cały czas śledzić, co dzieje się z jego paczką - aż do momentu, w którym znajdzie się ona w rękach odbiorcy.


UPS Wrocław to więcej niż niskie ceny

Wrocław zasługuje na profesjonalne i terminowe rozwiązania z UPS. Sendit proponuje dodatkowe korzyści dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą we Wrocławiu działalność opartą o sprzedaż na Allegro lub w innym e-sklepie. Sendit bowiem to nie tylko porównywarka, ale także narzędzie, które pozwala na integrację sklepu z wysyłkami kurierskimi UPS i innych przewoźników. Każdy klient z Wrocławia z łatwością powiąże profil na Sendit z kontem na portalu Allegro lub własną stroną internetową. Korzyści odniosą także ci, którzy wysyłają więcej. Wysyłka realizowana przez UPS Wrocław i innych kurierów jest jeszcze tańsza, jeśli klient złoży większe zamówienie.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies