Oddział UPS Tychy

Kurier UPS Tychy

Zamieszkałe przez prawie 130 tys. osób Tychy to jedno z ciekawszych miast w województwie śląskim. Na tle sąsiednich miast wyróżniają się między innymi rozwojem przemysłu motoryzacyjnego i piwowarskiego. W mieście prężnie działają także małe i średnie przedsiębiorstwa, a duże znaczenie w gospodarce Tychów odgrywają handel i usługi. W mieście wciąż wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, świadczone między innymi na rodzimym rynku firmę UPS. Pozwala ona na sprawne wysyłki paczek i palet do innych polskich miejscowości oraz państw Unii Europejskiej. Z usług UPS Tychy bardzo chętnie korzystają ponadto mieszkańcy miasta. Aby wszyscy potencjalni klienci mogli oszczędzać stworzyliśmy innowacyjny serwis Sendit. W miastach takich jak Tychy użytkownicy porównują dzięki niemu wiele ofert - UPS oraz innych naszych partnerów, by wybrać tą najkorzystniejszą i zyskać zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent.


Tychy na rynku usług kurierskich

Tychy to miasto, które swoim zasięgiem obejmuje między innymi Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dzięki temu lokalni przedsiębiorcy mają jeszcze korzystniejsze warunki do prowadzenia swojej działalności. Miasto słynie jednak z przemysłu piwowarskiego, a Tychy dały przy tym nazwę jednej z najbardziej znanej w Polsce marek. Duże znaczenie ma również zlokalizowane tutaj fabryka samochodów. Oddział UPS Tychy pracuje bardzo sprawnie, ponieważ niedaleko miasta przebiega kilka dróg krajowych, a także łatwo dostać się z niego do sąsiednich Czech. UPS i inni przewoźnicy mają dzięki temu dogodne warunki do pracy. Wzmożone zapotrzebowanie na usługi kurierskie wynika również z potrzeb klientów indywidualnych - osób zamieszkujących Tychy i pragnących wysyłać paczki do rodziny i przyjaciół w Polsce lub zagranicą.


Kurier UPS tańszy o nawet kilkadziesiąt procent dla wszystkich

Każdemu z nas zależy na oszczędnościach, niezależnie czy chodzi o biznes czy tez prywatne usługi. Duże firmy, których Tychy są siedzibą lub ważnym oddziałem od dawna mogły ich poszukać we współpracy z UPS i innymi wiodącymi firmami kurierskimi. Dzięki stałemu zapotrzebowaniu i możliwości jego przewidywania podpisują z kurierami indywidualne umowy, umożliwiające nadawanie przesyłek po preferencyjnych stawkach. Klienci indywidualni zamieszkujący Tychy, a także małe firmy były zaś skazane na regularne ceny oferowane przez UPS i innych przewoźników w trakcie zamawiania usługi online. Platforma Sendit zmienia ten stan rzeczy. UPS podobnie jak kilka innych renomowanych firm kurierskich to nasi partnerzy. Wynegocjowane rabaty przekazujemy naszym klientom, ułatwiając im działalność biznesową lub po prostu oszczędzanie.


Tychy - jak wysłać paczkę taniej w kilku prostych krokach?

Korzystanie z platformy Sendit przypomina nadawanie paczek online przez stronę UPS. Po rejestracji na stronie tworzymy indywidualne konto, a w momencie nadawania paczki lub palety, wypełniamy odpowiedni formularz. Uzupełniamy w nim adres nadawcy - w tym przypadku Tychy. Z kolei raz zapisane dane adresatów możemy później w wygodny sposób wybierać z listy. W następnym kroku wypełniamy rubryki dotyczące charakterystyki paczki, która później opuści Tychy ciężarówką UPS lub innego wybranego prze klienta kuriera. O cenie decydują przede wszystkim jej wymiary, a także waga i rodzaj opakowania - np. folia stretch, folia bąbelkowa lub karton. Firma UPS zajmuje się ponadto dostarczaniem przesyłek niestandardowych. Po uzupełnieniu formularza na dole strony pojawią się oferty poszczególnych kurierów w cenach niższych od dostępnych na stronach przewoźników. Możliwe będzie także wybranie dodatkowego ubezpieczenia lub dostawy w trybie przyspieszonym. Usługa różni się od zamawianej tradycyjnie jedynie niższą ceną, przykładowo gdy klient wybierze UPS, jej realizacją zajmie się oddział UPS Tychy.


Nie tylko niższa cena - dlaczego warto zamawiać UPS korzystając z Sendit?

Klienci, dla których Tychy są siedzibą przedsiębiorstwa realizującego handel wysyłkowy mogą wygodnie zintegrować platformę Sendit ze swoją stroną internetową lub kontem na portalu Allegro. Wielu z nich dostrzega zalety elastycznej współpracy, bez podpisywania umowy i konieczności określania swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Płatności za usługi UPS oraz innych kurierów mogą odbywać się za pobraniem, każdorazowo, albo w formie rozliczenia miesięcznego. Tychy i ich mieszkańcy zasługują na równie ekonomiczne i elastyczne rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies