Oddział UPS Szczecin

UPS Szczecin

Szczecin to niezwykłe miasto. Na turystów czekają tutaj liczne kluby, restauracje i kawiarnie. Nie brak tutaj terenów zielonych oraz wielu zabytków. Warto tutaj wymienić katedrę św. Jakuba, Zamek Książąt Pomorskich, a także kościół św. Jana i św. Piotra i Pawła. To nietypowe miasto powinien odwiedzić każdy. Szczecin łączy popularny ośrodek turystyczny oraz tranzytowy. Miejscowość ta znajduje się na terenie krzyżujących się szlaków komunikacji wodnej a także lądowej. Okoliczne firmy bardzo często korzystają z usług kurierów, np. UPS. Obecnie Szczecinianie mogą to robić w jeszcze prostszy sposób - za pomocą portalu Sendit.


Szczecin - zapotrzebowanie na kuriera

Wiele szczecińskich firm zatrudnia zewnętrznych kurierów. Jest to o wiele prostsze i tańsze niż utrzymanie wewnętrznej floty. Dzięki takim zabiegom, mieszkańcy miasta i przedsiębiorcy mogą swobodnie utrzymywać kontakty w kraju i za granicą. Miłą niespodzianką okaże się pewnie wiadomość, że klientami kurierów UPS nie zawsze są przedsiębiorstwa, a te najciekawsze oferty UPS i innych przewoźników były skierowane tylko i wyłącznie do firm. Aby osoby zamieszkujące Szczecin i okolice mogły skuteczniej prowadzące swój biznes mogły korzystać z usług wystarczy wejść na stronę Sendit.


UPS Szczecin na Sendit.pl

Wszyscy zdają sobie doskonale sprawę, że lepsze warunki finansowe można wynegocjować przy większej ilości zamówień. To samo tyczy się kuriera UPS Szczecin i innych topowych przewoźników. Nie jest jednak tajemnicą, że tylko naprawdę duże firmy mogą pozwolić sobie na tak precyzyjne określenie ilości przyszłych wysyłek. Tym mniejszym przedsiębiorcom pozostaje jedynie korzystanie z droższego cennika. Na szczęście Sendit wynegocjowało u swoich partnerów zniżki. Mieszkańcy Szczecina nie muszą być skazani na regularne stawki oferowane przez różnego rodzaju firmy kurierskie, w tym UPS. Wiadomo jednak, że każdy stara się możliwie zminimalizować koszty klientów. Jak rozpocząć korzystanie z portalu? Wystarczy wejść na stronę Sendit i założyć konto lub zarejestrować się. Można połączyć także profil z e-sklepem lub kontem na Allegro. Każdy nowy użytkownik powinien uzupełnić swoje dane adresowe. UPS Szczecin wykorzysta te dane tylko i wyłącznie w celu wysyłki paczki. Następnie wystarczy już tylko opisać i wycenić paczkę, wybrać w porównywarce przystojnego partnera.


Sendit w Szczecinie

Jak to możliwe, że osoby zamieszkujące Szczecin mogą teraz korzystać z UPS bez żadnych umów i za niższe ceny niż regularna w niższych cenach niż regularne, oferowane na stronie przewoźnika? Na każdą opłatę składają się cena podstawowa brutto i opłata paliwowa. W tej cenie Sendit proponuje kompleksową obsługę zamówienia a także przekazanie go do realizacji kurierowi UPS lub innemu; przekazanie klientowi profesjonalnie przygotowanego listu przewozowego, który gotowy jest do wydruku i przekazania kurierowi (list przewozowy automatycznie pokazuje się na koncie klienta zaraz po zamówieniu kuriera). Szczecinianie są także automatycznie powiadamiani o terminie odbioru przesyłki przez kuriera, a odbiór paczki przez kuriera i doręczenie do adresata jest stale kontrolowany.  Sendit zapewnia wszystkim bezpieczeństwo przesyłek. Za pomocą portalu można zażyczyć sobie od UPS dodatkowego ubezpieczenia na kwotę, która zależna jest od wartości towaru.


UPS w Sendit

Szczecin zasługuje na profesjonalne rozwiązania z UPS i innymi kurierami. Portal Sendit gwarantuje dodatkowe korzyści dla wszystkich przedsiębiorców. Mowa tutaj przede wszystkim o wspomnianym już braku umów, ale nie jest to jednak jedyny plus. W Sendit nie ma wymagań dotyczących minimalnej wysyłki paczek, więc każdy klient może co miesiąc wysłać kilkadziesiąt przesyłek albo jedną lub dwie. Warto jednak wspomnieć, że im zamówienie będzie większe, cena proporcjonalnie obniży się. Platforma zachwyci także właścicieli i administratorów e-sklepów. Mogą oni bowiem zintegrować Sendit ze swoją stroną. Podobnie wygląda sprawa z kontem na Allegro - użytkownik może nawet logować się danymi z Allegro, zaimportować dane odbiorców paczek, a także rozsyłać automatyczne informacje dotyczące etapu wysyłki paczki.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies