Oddział UPS Sosnowiec

Kurier UPS Sosnowiec

Jeden z centralnych ośrodków policentrycznej aglomeracji górnośląskiej, jedno z najważniejszych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, doskonała lokalizacja dla nowoczesnego biznesu - Sosnowiec. To właśnie tu, w mieście przemysłowym, rozwija się przede wszystkim przemysł ciężki, a wraz z nim wiele firm z dziedziny przemysłu, handlu i usług. Sosnowiec rozwija się dynamicznie między innymi dzięki doskonałej lokalizacji na skrzyżowaniu wielu ważnych szlaków komunikacyjnych. Młodzi ludzie mogą kształcić się w licznych placówkach edukacyjnych, w tym w kilku szkołach wyższych, które mają siedzibę w Sosnowcu lub dla których Sosnowiec jest miastem, w którym funkcjonuje filia uczelni wyższej. W tym dużym mieście, w którym mieszka niemal 200 tysięcy ludzi nie brakuje też zapotrzebowania na usługi, w tym usługi kurierskie UPS. Dlatego właśnie platforma Sendit służąca do łatwego i taniego nadawania paczek kurierskich postanowiła włączyć Sosnowiec w obszar swojego działania.


Wysokiej jakości usługi kurierskie UPS dla Sosnowca

W codziennej pracy wielu firm, w tym prowadzących działalność o charakterze biurowym czy handlowym, częste dokonywanie przesyłek kurierskich UPS jest nieodłącznym elementem. Dlatego zaproponowaliśmy nowe rozwiązanie, które pozwala obniżyć koszty przesyłek UPS bez żadnego ryzyka. Przekonaj się, że Sosnowiec już teraz może mieć usługi kurierskie UPS w niższych cenach. To ogromne wsparcie przede wszystkim dla małych i średnich firm z siedzibą w mieście Sosnowiec. Ale z oferty Sendit z powodzeniem mogą też korzystać mieszkańcy miasta Sosnowiec, nawet jeśli wysyłają paczki sporadycznie. Platforma Sendit jest dumna, że może wspierać lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców Sosnowca.


Nie przepłacaj za usługi kurierskie UPS

Małe i średnie firmy zazwyczaj nie mogą sobie pozwolić na podpisanie umowy na wyłączność z takimi firmami jak UPS deklarując stałe, duże zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie UPS i tym samym otrzymać lepszych, preferencyjnych stawek. Zmienia to jednak platforma Sendit. Wszystko jest oparte na prostych zasadach. Co ważne, korzystanie z platformy nie wymaga podpisywania jakiejkolwiek umowy lub deklarowania wolumenu paczkowego. Każdy przedsiębiorca z miasta Sosnowiec może więc wypróbować działanie platformy bez żadnych zobowiązań. Choć jesteśmy przekonani, że po jednorazowym wypróbowaniu Sendit, nikt nie wróci już do tradycyjnej formy wysyłek i regularnych cenników UPS, które są o wiele mniej atrakcyjne.


Sosnowiec otrzymuje nowe, proste narzędzie do nadawania paczek

Korzystanie z platformy Sendit jest banalnie proste. Podstawa to założenie konta na platformie. Wymagany jest jedynie adres e-mail. Można też zarejestrować się w Sendit korzystając z danych do konta na Allegro. Kolejny krok to już nadawanie paczki. Podajemy dane nadawcy i odbiorcy paczki, następnie określamy najważniejsze parametry paczki - wagę, gabaryty etc. i wybieramy kuriera UPS lub inną firmę kurierską. Ostatni krok to opłacenie usługi i oczekiwanie na kuriera UPS. Kurier z firmy kurierskiej UPS odbierze paczkę od nadawcy w możliwie najszybszym terminie, zazwyczaj w następnym dniu roboczym licząc od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji. Kurier UPS odbiera paczki z dowolnej lokalizacji w mieście Sosnowiec. Następnie kurier UPS dostarczy ją szybko i bezpiecznie pod wskazany adres w możliwie najkrótszym czasie.


Prosty zysk dla każdego z miasta Sosnowiec

Już ceny pojedynczych przesyłek dla mieszkańców miasta Sosnowiec są bardzo atrakcyjne. Niemniej jednak ucieszyć może fakt, że im więcej paczek nadajemy tym niższe ceny otrzymujemy. Jednocześnie nie musimy się zobowiązywać do wysyłania minimalnej ilości paczek czy też podpisywać umowy i dokonywać innych formalności. Każdy przedsiębiorca z miasta Sosnowiec, który działa w handlu będzie też zadowolony z możliwości zintegrowania konta na Sendit z kontem na Allegro lub z własnym sklepem internetowym, co może uprościć wiele działań. Naprawdę warto wypróbować platformę i zamówić kuriera UPS właśnie w ten sposób. Już teraz może się o tym przekonać Sosnowiec.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies