Oddział UPS Rzeszów

Kurier UPS Rzeszów

Zamieszkany przez ponad 190 tysięcy osób Rzeszów jest jednym z najważniejszych miast na południu Polski, a jednocześnie jednym z najpiękniej usytuowanych. Jako stolica województwa podkarpackiego ma znaczenie regionalne, a także ogólnopolskie. Rzeszów stanowi ważny węzeł kolejowy i drogowy. Przez miasto przebiega także zyskująca coraz większe znaczenie w krajowym transporcie autostrada A4, która niebawem umożliwi wygodną komunikację z naszymi zachodnimi i wschodnimi sąsiadami. Jako ważny ośrodek miejski, Rzeszów odznacza się coraz wyższym zapotrzebowaniem na usługi kurierskie, które zapewnia między innymi firma UPS. Z jej usług korzystają zarówno lokalni przedsiębiorcy jak i klienci indywidualni. Odział UPS Rzeszów jest największym i najważniejszym w tym regionie. Aby umożliwić mieszkańcom Rzeszowa dostęp do tanich usług kurierskich na elastycznych warunkach, stworzyliśmy platformę Sendit. To znacznie więcej niż porównywarka ofert UPS i innych kurierów działających na polskim rynku.


Rzeszów - znaczenie miasta i zapotrzebowanie na wysyłki kurierskie

Dla wielu turystów i podróżników Rzeszów stanowi wrota do ukochanych i malowniczych Bieszczad, jednak miasto jest znane nie tylko z tego powodu. Na uwagę zasługuje ciekawa architektura. Współczesny Rzeszów ma także spore znaczenie gospodarcze i komunikacyjne. Miasto i cały region obsługuje poza wspomnianymi drogami również międzynarodowy port lotniczy. Działa tu także Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, dzięki któremu lokalna gospodarka staje się bardziej innowacyjna. Rzeszów to także jeden z ważniejszych ośrodków e-handlu, zwłaszcza w południowej Polsce. To wszystko sprawia, że UPS Rzeszów i inne firmy świadczące usługi kurierskie nie narzekają na brak klientów - zarówno biznesowych, współpracujących z klientami w Polsce i za granicą, jak i prywatnych, którzy wysyłają paczki do swoich rodzin i znajomych.


Usługi kurierskie UPS tańsze o nawet kilkadziesiąt procent

Duże przedsiębiorca, których siedzibą jest Rzeszów stoją w uprzywilejowanej pozycji, jeśli chodzi o korzystanie z usług UPS oraz pozostałych przewoźników. Możliwość określenia wolumenu paczkowego w przedziałach miesięcznych pozwala na podpisanie stałej umowy. W ten sposób UPS i inne firmy kurierskie mogą zaoferować dużym klientom biznesowym sporo niższe ceny. Platforma Sendit powstała po to, by mieszkańcy miast takich jak Rzeszów oraz mniejsi lokalni przedsiębiorcy nie stali na straconej pozycji. UPS, podobnie jak kilka innych wiodących firm kurierskich w Polsce to nasi partnerzy, z którymi wiążą nas stałe umowy. W ten sposób możemy zaoferować niskie ceny naszym klientom, na elastycznych i przyjaznych zasadach. Jeśli klient zamawia kuriera UPS przez nasz portal, usługa zostanie zdezelowana przez UPS Rzeszów w identycznym standardzie, z tą różnicą, że jej koszt bywa niższy o nawet kilkadziesiąt procent. Kolejny atut, to możliwość porównania ofert różnych firm na etapie zlecania wysyłki i wyboru najkorzystniejszej oferty na wysyłkę paczki, która wkrótce opuści Rzeszów.


Jak korzystać z Sendit, chcąc tanio wysłać paczkę lub paletę z miast takich jak Rzeszów?

Skorzystanie z Sendit jest bardzo proste i przebiega dokładnie tak samo, jak na stronach UPS i innych firm kurierskich. Wystarczy założyć konto na portalu i podać dane nadawcy, w tym adres (np. Rzeszów). W kolejnym kroku podajemy dane adresata, które mogą zostać zapisane na przyszłość u następnie wybierane z listy. Po uzupełnieniu rubryk dotyczących paczki - jej wymiarów i wagi, będzie możliwy wybór najkorzystniejszej oferty przewoźników - UPS i innych wiodących firm. Klienci mogą skorzystać także z dodatkowych usług, takich jak wyższe ubezpieczenie czy dostarczenie paczki w przyspieszonym tempie.


UPS poprzez Sendit - proste zasady i wiele korzyści

Korzystanie z UPS i innych firm kurierskich przez Sendit ma jeszcze inne zalety. Należy do nich brak umowy i konieczności określania zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Rozliczenie za paczki wysłane z Rzeszowa i innych miast może odbywać się przy wysyłce, za pobraniem lub na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej. Platformę można z łatwością zintegrować z Allegro lub stroną sklepu internetowego, by tańsza wysyłka z UPS bądź innym partnerem odbywała się szybciej. Im zamówienie większe, tym cena proporcjonalnie niższa.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies