Oddział UPS Ruda Śląska

Kurier UPS Ruda Śląska

Na tle innych miast regionu Ruda Śląska odznacza się wciąż całkiem sporym udziałem przemysłu wydobywczego w lokalnej gospodarce. Nie oznacza to jednak, że w mieście brakuje małych i średnich przedsiębiorstw, które odnoszą tutaj sukcesy. Jeśli dodamy do tego stosunkowo dużą liczbę mieszkańców, okazuje się, że Ruda Śląska jest ważnym punktem na polskiej mapie usług kurierskich, świadczonych między innymi przez renomowaną firmę UPS. Lokalni przedsiębiorcy utrzymują dzięki nim intensywne kontrakty biznesowe ze swoimi partnerami w Polsce i zagranicą. Klienci indywidualni korzystają z UPS i innych firm kurierskich, by wysyłać paczki do swoich bliskich. Ruda Śląska i jej mieszkańcy lubią oszczędności. Na tę potrzebę odpowiada portal Sendit. Korzystanie z UPS oraz innych kurierów staje się dzięki niemu wygodne i tanie.


Ruda Śląska - zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście

Ruda Śląska to miasto, w którym wciąż dość dobrze radzą sobie kopalnie węgla kamiennego, a także huta. W kwestii komunikacji duże znaczenie ma przebiegająca w okolicach miasta autostrada A4 łącząca wschód i zachód na południe naszego kraju. To właśnie nią między innymi poruszają się auta UPS dostarczające paczki do adresatów. Oddział UPS Ruda Śląska pozwala na nadawanie przesyłek na teren całego kraju i wszystkich państw Unii Europejskiej. Lokalny biznes oraz klienci indywidualni potrzebują takich rozwiązań, zwłaszcza gdy są one dostępne w niższej cenie.


Wysyłki UPS tańsze o kilkadziesiąt procent

Każda duża firma, której siedzibą lub oddziałem jest Ruda Śląska może wynegocjować z UPS, bądź innymi wiodącymi przewoźnikami na polskim rynku niższe stawki. Utrzymywanie własnej floty samochodów dostawczych nie zawsze stanowi opłacalne rozwiązanie, szczególnie gdy wysyłki odbywają się do wielu adresatów rozsianych w odległych lokalizacjach. Wystarczy, że przedsiębiorstwo określi swoje zapotrzebowanie i podpisze stałą umowę na przykład z UPS, dzięki której cena pojedynczej usługi spadnie nawet o kilkadziesiąt procent. Ruda Śląska to jednak miasto, w którym prężnie działają także mniejsze firmy, na przykład prowadzące handel wysyłkowy. Wraz z klientami indywidualnymi nie mogą oni liczyć na podpisanie stałej umowy. Niższe ceny dostępne są jednak na platformie Sendit, ponieważ UPS i inni renomowani przewoźnicy są naszymi partnerami.


Ruda Śląska - jak korzystać z platformy Sendit?

Każdy, komu zdarzyło się zamawiać online usługi UPS lub innej firmy z łatwością poradzi sobie również z obsługa serwisu Sendit. Portal ma zasięg ogólnopolski, więc Ruda Śląska nie jest tu wyjątkiem. Aby korzystać z preferencyjnych stawek za nadawanie paczek UPS lub innemu kurierowi konieczne jest założenie konta na stronie i wypełnienie krótkiego formularza. Zamieszczamy w nim dane nadawcy, w tym adres (np. Ruda Śląska), obok znajduje się formularz z danymi adresata. Można je zapisać, by w przyszłości nadając paczki UPS wybierać odbiorców z listy. Poniżej znajduje się formularz dotyczący przesyłki paczkowej lub paletowej. Obejmuje on wymiary, wagę i rodzaj opakowania. Po jego uzupełnieniu przechodzimy do kolejnego kroku, czyli wyceny usługi. Na dole strony pojawi się oferta wielu kurierów. Przy wyborze UPS usługa zostanie oczywiście zrealizowana przez UPS Ruda Śląska na standardowych zasadach, ale jej cena będzie niższa nawet o kilkadziesiąt procent. UPS oferuje także miedzy innymi przyspieszone dostarczenie przesyłki do odbiorcy, zwłaszcza, że Ruda Śląska jest miastem dobrze skomunikowanym z resztą kraju.


Szereg dodatkowych korzyści z nadawania paczek UPS przez Sendit

Niższa cena to nie jedyny benefit płynący z zamawiania UPS przez platformę Sendit. Ruda Śląska to miejsce, w którym kwitnie między innymi handel wysyłkowy. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów umożliwiamy wygodną integrację serwisu ze stroną internetową serwisu lub kontem na Allegro. Wielu klientów z Rudy Śląskiej korzystających regularnie z usług UPS lub innych firm kurierskich ceni sobie elastyczne zasady współpracy, oferowane przez Sendit. Nie jest konieczne podpisywanie jakiejkolwiek umowy, jak również określania wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem. Jednocześnie cena wysyłki jest proporcjonalnie niższa, gdy zamówienie jest wyższe. Rozliczenie za korzystanie z usług UPS i innych kurierów następuje raz w miesiącu bądź przy każdej wysyłce. Ruda Śląska zasługuje na takie innowacyjne rozwiązania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies