Oddział UPS Poznań

UPS Poznań

Poznań to jedno z największych Polskich miast. Położone jest w zachodniej Polsce, u zbiegu rzek Warty i Cybiny i należy do jednych z najważniejszych ośrodków akademickich, kulturalnych i naukowych. Mieszka tutaj ponad 550 tysięcy osób, dodatkowo w Poznaniu pomieszkuje też wielu studentów. Wielkie miasto, ośrodki akademickie i zdolności Poznaniaków do robienia interesów sprawiają, że kwitnie tutaj biznes. O przedsiębiorczości Poznaniaków powstało wiele historii. Ponoć cały sukces tkwi w braku rozrzutności. Doceniamy taką postawę i zdecydowaliśmy się stworzyć platformę, która z pewnością przypadnie mieszkańcom Poznania do gustu i pomoże im na sprawne i tańsze przesyłanie paczek. Tak właśnie powstał portal Sendit. Między innymi z myślą o takich ośrodkach jak Poznań uruchomiliśmy portal Sendit, dzięki któremu usługi UPS i innych kurierów są znacznie tańsze i oferowane na elastycznych zasadach.


Poznań UPS - czy Poznaniacy potrzebują kuriera

Choć w Poznaniu funkcjonuje kilka firm, które posiadają własne floty samochodowe i wewnętrzne zajmują się dostawą przesyłek, to jednak zdecydowana większość korzysta z usług kuriera, między innymi UPS. Poznańskie firmy wysyłają wiele małych paczuszek i adresują je w różne miejsca w Polsce oraz za granicą. Nic więc dziwnego, że wolą zewnętrznych przewoźników. Własna flota zwyczajnie jest nieopłacalna. Między innymi z tego względu w pobliżu prężnie działa oddział UPS Poznań, który obsługuje on zarówno klientów indywidualnych, jak i lokalne przedsiębiorstwa. Dzięki UPS Poznań mieszkańcy tego pięknego miasta mogą oni wygodnie wysyłać paczki w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej.


Kurier UPS w niższej cenie

Kurier UPS i inni wiodący przewoźnicy dostępni w Poznaniu w niższych cenach? To możliwe. Dostęp do nich jest bardzo prosty. Wystarczy użyć porównywarki Sendit, która wskaże, który z przewoźników ma najniższe ceny w regionie. Wystarczy założyć konto na portalu Sendit a następnie nadać przesyłkę - paczki, listy lub palety. Duże przedsiębiorstwa, które mają siedzibę w Poznaniu, mogą z łatwością podpisać umowę z UPS i innymi kurierskimi firmami, ponieważ są w stanie łatwo określić swoje zapotrzebowanie na tego typu usługi. Gorszą sytuację mają te mniejsze firmy. Na szczęście platforma Sendit jako partner UPS oraz innych kurierów, może zaoferować podobne, niższe ceny. I to bez podpisywania umów. Przesyłki, klienci zamawiają przez Sendit i które realizuje UPS Poznań nie różnią się niczym poza niższą ceną. Poznaniacy nadal otrzymują tę samą, najwyższej jakości, profesjonalną usługę. Z takiego udogodnienia mogą korzystać wszyscy niezależnie od zapotrzebowania.


Wyślij paczkę z UPS za pomocą Sendit

Jak wysłać paczkę UPS Poznań za pomocą Sendit? Przede wszystkim należy wejść na stronę Sendit.pl i założyć konto. Można to zrobić za pomocą prostego i krótkiego formularza. Wystarczy wpisać adres nadawcy (w tym przypadku Poznań). Będzie on traktowany jako stały adres, z którego zostanie nadana najbliższa i wszystkie kolejne przesyłki. Następnie trzeba opisać paczę - jej wielkość, rodzaj, wagę i sposób pakowania. Na końcu podaje się adres, pod który paczka ma zostać dostarczona. U dołu strony pojawią się oferty kilku firm kurierskich. Znajduje się tam również oferta UPS Poznań i innych partnerów Sendit. Ceny będą niższe niż te oferowane na stronach firm kurierskich. Jeszcze tylko wybór dogodnego terminu odbioru przesyłki przez kuriera i gotowe!


Dodatkowe opcje u kuriera w Poznaniu

Handel przez internet dynamicznie się rozwija. Również Poznań nie pozostaje w tyle, tutaj również funkcjonuje wiele sklepów internetowych. Korzystną opcją jest zintegrowanie platformy Sendit z e-sklepem lub kontem na Allegro. Znacznie przyspieszy to i usprawni cały proces realizacji zamówień i wysyłania paczek do klientów. Możliwe jest także skorzystanie z opcji dodatkowych - wcześniejszej dostawy, a także specjalnego ubezpieczenia przesyłki. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies