Oddział UPS Opole

Kurier UPS Opole

Z czym większości Polaków kojarzy się Opole? W tym wojewódzkim mieście od wielu lat odbywa się słynny festiwal muzyczny, na którym występują największe gwiazdy polskiej estrady. Poza tym Opole jest największym w Polsce ośrodkiem mniejszości niemieckiej. Oprócz tego miasto znajduje się w dobrej kondycji ekonomicznej i stanowi siedzibę wielu przedsiębiorstw. W mieście działa lokalny biznes, jak również firmy o zasięgu ogólnokrajowym. W połączeniu z faktem, że Opole zamieszkuje niemal 130 tys. osób przekłada się to na dość wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, świadczone przez UPS i inne renomowane firmy. Aby mieszkańcy Opola mogli korzystać z nich na preferencyjnych warunkach stworzyliśmy innowacyjny serwis Sendit. UPS oraz kilku innych wiodących przewoźników to nasi partnerzy. Jak działa platforma i jakie korzyści poza niskimi cenami oferuje ona swoim klientom?


Opole na polskiej mapie usług kurierskich

W ostatnich latach Opole stało się ważnym ośrodkiem dla branży IT, która skupia wysoko wykwalifikowanych pracowników, charakteryzuje się innowacyjnością, a także prowadzi intensywne kontakty z zagranicznymi partnerami. Jednak tutejsza gospodarka jest bardzo zróżnicowana. Opole jest znane również z przemysłu metalowego, budowlanego, motoryzacyjnego i spożywczego. To także najważniejsze w regionie centrum handlowo-usługowe. Zarówno mieszkańcy, jak i lokalny biznes coraz chętniej i częściej korzystają z profesjonalnych usług kurierskich. W mieście łatwo natknąć się na ciężarówkę lub auto dostawcze z logotypem UPS. Tutejszy oddział UPS jest największym na terenie województwa, jednak pozostali wiodący kurierzy nie pozostają w tyle.


Innowacyjna platforma Sendit - wysyłki UPS w niespotykanie niskich cenach

Platforma Sendit to znacznie więcej niż porównywarka cen usług kurierskich. Nasi klienci z Opola zyskują dostęp do ofert kilku przewoźników, w tym UPS, a ceny usług bywają niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Do tej pory na tak preferencyjne warunki współpracy liczyć mogły tylko największe przedsiębiorstwa, których siedzibą jest Opole. Stała umowa z UPS lub innym przewoźnikiem pozwala na znaczną redukcję kosztów, jednak wymaga deklaracji regularnych zamówień. Klienci indywidualni zamieszkujący Opole i małe firmy nie mogły liczyć na takie udogodnienia. Nadając paczki online kurierem UPS lub przy pomocy konkurencyjnego przewoźnika należało liczyć się z koniecznością zapłacenia stawki regularnej. Platforma Sendit rozwiązuje ten problem. UPS podobnie jak kilka innych dużych firm kurierskich jest naszym partnerem. Na wynegocjowanych przez nas niższych stawkach zyskują nasi klienci, również Ci zamieszkujący Opole lub jego okolice.


3 proste kroki, by paczka lub palet opuściła Opole

Aby korzystać z kuriera UPS w cenie niższej o nawet kilkadziesiąt procent wystarczy wykonać 3 proste kroki. Pierwszym z nich jest założenie konta na stronie Sendit. Dalej nadawanie paczek lub palet odbywa się na takiej samej zasadzie jak na stronie UPS. W drugim kroku podajemy adres nadawcy (np. Opole) oraz adres odbiorcy, do którego kurier dostarczy przesyłkę. W kroku trzecim uzupełniamy rubryki związane z przesyłką. UPS i inne firmy dokonują wyceny na podstawie jej wymiarów, wagi, a także sposobu zapakowania. Klient może skorzystać ze standardowego ubezpieczenia paczki lub podwyższyć jego kwotę. Niekiedy przydaje się oferowana również przez UPS opcja wcześniejszej dostawy. Po wypełnieniu formularza na stronie pojawią się oferty kurierów z preferencyjnymi cenami. Po wyborze jednej z nich należy wydrukować list przewozowy, a kurier zgłosi się po przesyłkę, która opuści Opole, by ruszyć w drogę do adresata.


Dlaczego jeszcze warto korzystać z usług UPS i innych kurierów poprzez Sendit?

Każdy klient, który prowadzi w Opolu handel wysyłkowy ucieszy się z integracji platformy Sendit ze swoim sklepem internetowym i kontem na Allegro. Użytkownicy platformy cenią sobie elastyczne warunki współpracy. Podpisywanie umowy nie jest konieczne, podobnie jak określanie wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem. Każda przesyłka opuszczająca Opole za sprawą UPS może zostać opłacona z góry, za pobraniem lub wliczona do miesięcznego rozliczenia.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies