Oddział UPS Olsztyn

Kurier UPS Olsztyn

Olsztyn, którego liczba mieszkańców przekracza 170 tysięcy jest najważniejszym miastem na Warmii i Mazurach. Malownicze położenie to nie jedyny atut miasta. W Olsztynie działa kilka ważnych ogólnopolskich gałęzi przemysłem, a miejscowość stanowi lokomotywę gospodarczą całego regionu. To wszystko sprawia, że odział UPS Olsztyn jest najważniejszym w okolicy, a dużo pracy mają również kurierzy innych firm. Z myślą o klientach UPS zamieszkujących Olsztyn stworzyliśmy platformę Sendit. Nasz serwis jest czymś więcej niż porównywarka cen, ponieważ nasi partnerzy udostępniają naszym klientom pokaźne zniżki na elastycznych zasadach. Wysyłka paczek i palet kurierem UPS nigdy nie była tak tania i wygodna.


Olsztyn - ważne miasto w regionie, również pod względem usług kurierskich

Olsztyn od lat stanowi ważny ośrodek przemysłu drzewnego, meblarskiego, a także spożywczego. Jest także najważniejszym w Polsce miastem, jeśli chodzi o przemysł oponiarski. Ponadto Olsztyn stanowi ważny węzeł kolejowy i drogowy. Za sprawny transport odpowiada także międzynarodowy port lotniczy Olsztyn Szymany. Zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni chętnie korzystają z usług kurierskich. W mieście i jego okolicach z łatwością napotkamy auta z dobrze znanym logiem UPS - jednego z największych graczy na polskim rynku, ze względu na profesjonalizm i sprawną realizację przesyłek, cieszącego się dobrą renomą.


Kurier UPS tańszy o kilkadziesiąt procent dla wszystkich

Każdy z nas dąży do oszczędności, a osoby zamieszkujące Olsztyn, podobnie jak lokalne firmy nie są pod tym względem wyjątkiem. W jaki sposób zaoszczędzić na usługach kurierskich oferowanych przez UPS i inne wiodące firmy, nie obniżając ich jakości? Dotychczas taką możliwość miały jedynie duże firmy, których siedzibą jest Olsztyn. Duże przedsiębiorstwa kurierskie, jak UPS, chętnie podpisują z nimi stałe umowy, dzięki którym koszty przesyłek paczkowych i paletowych ulegają znacznej redukcji. Nie jest to jednak rozwiązanie dla małych firm i mieszkańców Olsztyna. Przedsiębiorcy prowadzący handel wysyłkowy nie są w stanie przewidzieć z wyprzedzeniem wielkości zamówień i podpisać takiej umowy. Własne dlatego stworzyliśmy platformę Sendit. Firma UPS jest jednym z naszych partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować niższe ceny naszym klientom biznesowym i indywidualnym. Poza tym platforma pozwala na porównanie ofert UPS i kilku innych wiodących kurierów w momencie nadawania paczki online. Mniejsi klienci nie są już skazani na rynkowe ceny korzystając z usług UPS Olsztyn online.


Jak paczki opuszczają Olsztyn? Sendit w kilku krokach

W jakiś sposób skorzystać z serwisu? To bardzo proste. System nadawania paczki przypomina ten, dostępny na stronach UPS i innych przewoźników. Pierwszy krok to założenie konta na portalu. Po rejestracji należy podać dane nadawcy, w tym własny adres (Olsztyn lub okolice). Dane odbiorców przesyłek po jednorazowej wysyłce można zapisać, by w przyszłości zamawiając UPS lub innego kuriera wygodnie wybrać je z listy. W kolejnej części formularza uzupełniamy dane związane z paczką lub paletą - przede wszystkim jej wymiary i wagę. UPS oferuje także możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłki opuszczającej Olsztyn, a także wcześniejszą dostawę.


Pozostałe benefity wynikające z korzystania z UPS poprzez serwis Sendit

Niższe ceny to nie jedyny benefit płynący z zamawiania UPS bądź innego kuriera poprzez Sendit. Działające w Olsztynie sklepy internetowe z pewnością zadowoli możliwość zintegrowania platformy ze stroną sklepu lub kontem na Allegro. W ten sposób nadawanie paczek w UPS Olsztyn stanie się procesem półautomatycznym. Ważną zaletę stanowią elastyczne zasady współpracy. Używanie Sendit nie wymaga podpisywania umowy, podobnie jak określania swojego zapotrzebowania miesięcznego. Jednocześnie klienci, którzy zlecają UPS lub konkurencyjnemu przewoźnikowi większe przesyłki, zapłacą mniej. Rozliczenie odbywa się raz na miesiąc lub przy każdej wysyłce. Korzystanie z usług UPS Olsztyn jeszcze nigdy nie było tak tanie i wygodne.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies