Oddział UPS Łódź

UPS Łódź

Łódź to dość charakterystyczne miasto. Choć ma łatkę dość smutnej i fabrycznej miejscowości, to gołym okiem widać, jak tętni tutaj życie. Łódź kojarzona jest zazwyczaj z dużym ośrodkiem przemysłowym - ma to także odbicie w historii. I choć często mówi się o łódzkim rolnictwie czy ciężkim przemyśle, to prawdziwa łódzka gospodarka słynie przede wszystkim z przemysłu włókienniczego. Nie można także przejść obojętnie wobec oferty kulturalnej tego miasta. Łódź jest bowiem już słynna  z organizacji kulturalnych wydarzeń. Ta istna mieszanka przemysłu i sztuki czyni to miejsce niezwykłym. To właśnie dlatego platforma Sendit rozszerzyła swoją działalność również na Łódź - aby wspierać tak oryginalnych i twórczych mieszkańców tego regionu.


Kurier UPS bez wychodzenia z domu

Dość duża liczba przedsiębiorstw w Łodzi sprawia, że zapotrzebowanie na usługi kurierskie UPS i innych przewoźników jest tutaj dość spore. Miejscowy oddział UPS Łódź realizuje zlecenia klientów indywidualnych oraz biznesowych. Chyba dla nikogo nie będzie jednak zaskoczeniem, że klienci wszystkich przewoźników szczególną uwagę zwracają na cenę usługi. Choć konkurencja na rynku jest dość duża, co istotnie wpływa na wysoką jakość i niskie stawki, nic nie stoi na przeszkodzie, aby oferty stały się jeszcze korzystniejsze. Platforma Sendit, która daje dostęp do usług kurierskich UPS, pozwala na zminimalizowanie kosztów - niezależnie czy miejscem realizacji jest Łódź, czy inne miasto w Polsce.


Przesyłki kurierskie coraz tańsze - UPS Łódź

Dotychczas niższe od regularnych ceny były dostępne jedynie dla największych klientów. Podpisanie umowy z kurierem UPS to automatycznie niższe ceny. Jednak nie każda z firm może sobie pozwolić na podpisanie wiążących umów z kurierem UPS. Z tego rozwiązania zazwyczaj korzystają wielcy klienci biznesowi. Przedsiębiorstwa, których areną działalności jest Łódź, nie zawsze są w stanie ocenić ilości wysyłanych paczek, a co za tym idzie - nie są w stanie sprecyzować, jaką umowę chcą podpisać. Korzystając z Sendit klienci mają pewność, że zadbamy o całe zamówienie na każdym etapie jego realizacji. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, pomożemy także w procesie reklamacji. Z Sendit wysyłka UPS z Łodzi jest pewna i bezpieczna.


Jak wysłać paczkę UPS z Sendit?

Choć korzystanie z nowej platformy kurierskiej może wydawać się skomplikowane, to na pierwszy rzut oka widać, że niewiele różni się to od zamówienia kuriera UPS Łódź tradycyjnymi kanałami. W jakiś sposób klient może skorzystać z usług UPS Łódź w nowych, niższych cenach? Przede wszystkim należy założyć profil na platformie Sendit. Dalej jest już prosto. Wystarczy porównać wiele ofert dostępnych w mieście Łódź, wybrać tę najkorzystniejszą, uzupełnić formularz (adres nadawcy, adres odbiorcy, gabaryty paczki) i... gotowe. Oferty UPS Łódź dostępne na stronie są często w niższych cenach - nawet o kilkadziesiąt procent niższych od regularnych. Portal pozwala na wybór najdogodniejszego terminu odbioru przesyłki przez kuriera UPS. Także sama dostawa działa na plus - UPS Łódź zapewnia klientom dodatkowe usługi, ponieważ istnieje możliwość np. dostarczenie paczki następnego dnia lub w określonych godzinach. Wygodne jest także to, że cała przesyłka może składać się z paczek lub palet. Dzięki temu klient nie jest w żaden sposób ograniczony.


Łódź - dodatkowe zalety kuriera

Brak umów jest istotnym argumentem dla naszych klientów. Nie jest to jednak jedyny plus rozwiązań proponowanych przez Sendit. Niskie ceny mimo braku zobowiązań to wynik negocjacji platformy z przewoźnikami w Łodzi (w tym z kurierem UPS). Nie ma więc wymagań dotyczących minimalnej wysyłki paczek, aczkolwiek im zamówienie będzie większe, tym cena proporcjonalnie niższa. Gwarantujemy także, że usługa jest wykonywana z zachowaniem standardowych procedur UPS Łódź. Z nowoczesnych rozwiązań ucieszą się również właściciele e-sklepów. Mogą oni bowiem połączyć je z platformą Sendit. Wszyscy użytkownicy kont Allegro zyskują dodatkowe ułatwienia takie jak: logowanie danymi z Allegro, import danych odbiorców przesyłek dla transakcji dokonanych na Allegro, natychmiastową i automatyczną informację o statusie przesyłki.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies