Oddział UPS Kraków

UPS Kraków

Kraków to miasto, które większości z nas kojarzy się z byłą siedzibą królów, Sukiennicami i legendzie o smoku. To tutaj co roku zjeżdża się coraz więcej turystów, którzy odwiedzić chcą najważniejsze polskie zabytki, a także zetknąć się z artystyczną atmosferą miasta. Jednak Kraków to nie tylko turyści i zabytki, ale przede wszystkim mieszkańcy. Nas interesuje ich życie, problemy oraz potrzeby. Pokochaliśmy to wyjątkowe miasto i postanowiliśmy pomóc Krakusom przynajmniej na jednej płaszczyźnie. Aby mieszkańcy Krakowa mieli możliwość skorzystania z usług kuriera UPS i innych przewoźników w niskich cenach (nawet kilkadziesiąt procent niższych od regularnych), powstał specjalny, innowacyjny portal Sendit, który porównuje ceny różnych przewoźników i dobiera najkorzystniejsze rozwiązanie.


Kraków potrzebuje dobrego kuriera

Większe firmy przesyłają sporo paczek za pomocą UPS. Z drugiej strony nie są to jednak aż takie ilości, aby każde z przedsiębiorstw musiało inwestować we własnych, wewnętrznych przewoźników. Własna flota samochodowa jest zapewne pewnego rodzaju prestiżem, ale nie zawsze jest to opłacalne przedsięwzięcie, szczególnie wtedy, kiedy chodzi o wysyłkę wielu małych paczek do różnych lokalizacji. To właśnie dlatego Kraków tak bardzo potrzebuje dobrego kuriera. I tę lukę wypełnia portal Sendit, który pozwala na porównanie usług różnych przewoźników. Jednak Kraków to nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale chyba przede wszystkim klienci indywidualni. Czy mieszkańcy Krakowa również korzystają z usług UPS? Zapytani o to podkreślają sympatię dla przewoźnika, jednak nie zawsze wiedzą, którego kuriera wybrać. Chodzi oczywiście o koszty, które w przypadku klienta indywidualnego są znacznie wyższe - również w Krakowie. Z myślą o osobach prywatnych, małych firmach, ale także dużych przedsiębiorstwach powstała platforma Sendit. Sendit.pl to platforma wysyłkowa, dzięki której zamówisz krajowe oraz międzynarodowe usługi UPS w atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu, bez umów i bez zbędnych formalności. Wszystkie zasady są proste. A usługa jest przede wszystkim tania, co z pewnością ucieszy Kraków.


Sposób na tańszego kuriera UPS

Wiele przedsiębiorców, których siedzibą jest Kraków, ma podpisaną umowę z kurierem UPS. Określa się w niej ilość przesyłek. Daje to pole do negocjacji, jeśli chodzi o ceny usług. Ta liczba firm w połączeniu z dość dużą liczbą klientów indywidualnych sprawia, że Kraków to ważny rynek dla firm kurierskich, także UPS. Niestety, ci indywidualni klienci nie mogą liczyć na żadne zniżki. Jak temu zaradzić? Oczywiście zamawiając kuriera za pomocą Sendit. Platforma wynegocjowała z UPS preferencyjne stawki, które udostępniają wszystkim. Od teraz Kraków może wysyłać taniej. Sendit umożliwia także porównanie cen za usługę wysyłając paczki i palety do kraju lub za granicę. A wszyscy doskonale sobie przecież zdajemy sprawę, że dla tego regionu jest to szczególnie ważne - nie bez powodu mówi się „oszczędny jak krakus”. Krąków i jego oszczędni mieszkańcy zasługują na to rozwiązanie! Wysyłki UPS za pośrednictwem Sendit to proste zasady i preferencyjne ceny.


Wysyłka UPS z Sendit

Wysyłka z Sendit praktycznie nie różni się niczym od tej zamawianej w tradycyjny sposób. Kurier UPS zamawiany jest przez klienta online, dzięki czemu wszystko można załatwić sprawnie, szybko i bez wychodzenia z domu. Usługi realizowane są na terenie całego miasta Kraków. Główną różnicą jest właśnie wspomniana już cena. Aby skorzystać z usług UPS wystarczy wejść na platformę, zarejestrować się, wypełnić formularz i... gotowe.


Kraków odnosi korzyści

Na dodatkowe korzyści mogą liczyć wszyscy mieszkańcy Krakowa korzystający z usług UPS lub innych kurierów - także sklepy internetowe, których siedzibą jest Kraków. Sendit jest o tyle nowoczesny, że można go zintegrować ze sklepem na Allegro lub innym e-sklepem. Dzięki temu praca tego typu przedsiębiorstw staje się jeszcze szybsza i sprawniejsza. Dodatkowo klienci nie muszą podpisywać żadnych umów. Jeśli chcą - mogą wysłać kilka paczek miesięcznie lub zacząć wysyłać je hurtowo (większe zamówienia to automatycznie proporcjonalnie niższa cena w UPS).
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies