Oddział UPS Koszalin

Kurier UPS Koszalin

Jedno z najważniejszych miast w regionie, 107 tysięcy mieszkańców i przedsiębiorczość mieszkańców – takie cechy wyróżniają Koszalin. Przez lata przemysł w Koszalinie był ścisłe związany z rybołówstwem. Obecnie w mieście dominuje nowoczesny handel i usługi, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Nic więc dziwnego, że w Koszalinie rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Zaspokaja je między inny UPS, firma, która bardzo atrakcyjne ceny łączy z wysoką jakością i zróżnicowanym profilem usług. Obecnie mieszkańcy Koszalina mogą liczyć na jeszcze bardziej konkurencyjne stawki. Wszystko dzięki innowacyjnej platformie wysyłkowej Sendit. Pozwala ona na porównanie usług kurierskich jakie oferuje UPS i inni wiodący przewoźnicy, a także uzyskanie atrakcyjnych rabatów na elastycznych warunkach.

Koszalin na kurierskiej i gospodarczej mapie Polski

Koszalin stwarza przedsiębiorcom dogodne warunki do rozwoju biznesu. Odpowiada za to między inny tutejsza podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa mogą liczyć na preferencyjne warunki. Wiele firm w Koszalinie prowadzi handel wysyłkowy, zaś zwykli mieszkańcy nadają przesyłki do swoich rodzin i przyjaciół w całym kraju. Kurier UPS jest dla nich oczywistym wyborem. To jednak z najczęściej wybieranych firm kurierskich nie tylko w Koszalinie, ale i w całym kraju. Za UPS przemawia doświadczenie i rzetelność., a także możliwość wysyłki paczek poza granice Polski. Nic więc dziwnego, że na ulicach miasta stosunkowo często możemy obserwować ciężarówki z dobrze w naszym kraju znanym logotypem UPS. Jedyną barierą, jaka sprawia, że wciąż nie wszyscy zainteresowani powszechnie korzystają z usług UPS i innych firm kurierskich może być cena tych usług.

UPS w najniższej cenie - warto wypróbować platformy Sendit

Każdemu klientowi firm Kurierskich, również UPS zależy na jak najniższej cenie przesyłek. Koszalin nie stanowi pod tym względem wyjątku. Mieszkańcy miasta nie zawsze mogą pozwolić sobie na stałą umowę z UPS lub innym kurierem, ponieważ wymaga ona określenia miesięcznego wolumenu paczkowego z wyprzedzeniem. Taka deklaracja może opłacać się głównie największym firmom, których siedzibą jest Koszalin. Wiele z nich korzysta jednak z własnej floty aut dostawczych. Jednak wszyscy klienci UPS z Koszalina mają wybór. Jest nim platforma wysyłkowa Sendit, która pozwala na wygodne porównanie ofert wielu firm kurierskich w momencie nadawania paczki, a także zamówienie usługi w znacznie niższej cenie. UPS i inni wiodący kurierzy to nasi partnerzy, dlatego mieszkańcy Koszalina mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów, co ważne – na elastycznych warunkach współpracy.

Koszalin wybiera Sendit - prosta usługa platformy

Obsługa platformy Sendit w celu zamówienia kuriera UPS lub innego jest bardzo prosta. Wystarczy po zalogowaniu na stronie podać dane nadawcy (w tym przypadku oczywiście Koszalin), jak również dane odbiorcy – te ostatnie można zapisywać, by w przyszłości zamówienie kuriera UPS trwało krócej. W kolejnej części formularza przechodzimy do opisania paczki. Należy podać jej rozmiary, wagę, a także rodzaj opakowania, które także ma znaczenie przy wycenie. Później na dole strony ukażą się oferty UPS i innych przewoźników z atrakcyjnymi rabatami. Następnie drukujemy list przewozy i czekamy aż po przesyłkę zgłosi się na przykład kurier UPS i opuści ona Koszalin.

UPS na Sendit? Nie tylko niższa cena

Koszalin to miasto, w którym działa wiele sklepów wysyłkowych, które korzystają z usług UPS. Dobrą wiadomością dla ich właścicieli jest z pewnością możliwość zintegrowania Sendit ze stroną e-sklepu lub kontem na Allegro. W ten sposób zamawianie kuriera UPS lub innego do Koszalina przebiega szybciej. Rabaty oferowane przez Sendit rosną wraz z liczbą zamówień. Rozliczenie odbywa się przy każdym zamówieniu lub raz w miesiącu na podstawie faktury zbiorczej. Współpraca nie wymaga podpisywania umowy i odbywa się na elastycznych warunkach.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies