Oddział UPS Kielce

Kurier UPS Kielce

Kielce są najważniejszym miastem regionu świętokrzyskiego. Liczba 200 tys. mieszkańców i działające tu liczne przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim sprawiają, że w mieście i jego okolicach stale rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie. W Kielcach jeden ze swoich regionalnych oddziałów ma firma UPS, dobrze znana i sprawdzona na Polskim rynku. Przesyłki wysyłają zarówno klienci biznesowi, jak również indywidualni, którzy pragną by paczki jak najszybciej docierały do ich rodzin i znajomych w Polsce i w Europie. Odział UPS Kielce może to zapewnić. Każdemu zależy na oszczędnościach, a miasta pełne przedsiębiorczych ludzi takie jak Kielce zasługują na nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest platforma Sendit, pozwalająca na znacznie tańsze wysyłki kurierem UPS lub innym, a także porównanie wielu ofert w celu znalezienia najtańszej. Jak działa Platforma Sendit?


Kielce - potencjał i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Góry Świętokrzyskie to źródło pięknych krajobrazów i dawniej bogactw naturalnych, jednak współczesne Kielce podobnie jak cały region charakteryzują się zupełnie inną gospodarką. Wydobycie i obróbkę marmuru dawno zastąpił przemysł, przede wszystkim budowlany, maszynowy oraz drewniany. W mieście i regionie dużą rolę odgrywają również usługi oraz handel. Ogólnopolskie a nawet międzynarodowe znaczenie mają także Targi Kielce. UPS i inne firmy kurierskie znajdują tutaj coraz szersze grono klientów. Nowoczesne firmy potrzebują takich narzędzi, by sprawnie dokonywać transakcji i pielęgnować współpracę ze swoimi partnerami w kraju i w Europie. Jak w każdym większym mieście, również w Kielcach kwitnie e-handel, który według wielu prognoz stanowi przyszłość gospodarki. Bez UPS i innych kurierów, dzięki którym paczki sprawnie opuszczają Kielce, by trafić do nadawcy w ciągu jednej doby, ta gałąź handlu nie mogłaby rozwijać się tak szybko.


Dlaczego warto korzystać z UPS i innych kurierów poprzez Sendit?

Kielce i cały region potrzebują oszczędności, by tutejsza gospodarka mogła rozwijać się szybciej. Przesyłki kurierskie to dla wielu przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy często korzystają z tego rodzaju usług to jeden z obszarów, w którym warto redukować koszty. UPS oraz inni przewoźnicy chętnie podpisują stałe umowy z większymi klientami, oparte o zadeklarowany wolumen paczkowy, by w zamian oferować niższe ceny przedsiębiorcom i wszystkim klientom zamieszkującym Kielce. Niestety na takie rozwiązanie mogą sobie pozwolić tylko duże firmy. Platforma Sendit powstała właśnie po to, by każdy klient zamieszkujący Kielce, niezależnie od wielkości zapotrzebowania mógł korzystać z niższych cen. UPS, podobnie jak kilka innych sprawdzonych firm kurierskich, jest naszym partnerem. Dzięki temu klienci z Kielc i całego województwa mogą skorzystać z rabatów, a jednocześnie już na etapie nadawania paczki zapoznać się z ofertami kilku firm, by wybrać najkorzystniejszą pod każdym względem.


Jak korzystać z Sendit, by przesyłki sprawnie i tanio opuszczały Kielce?

W jaki sposób korzystać z naszej platformy i obniżać koszty wysyłek przez UPS i innych przewoźników? Wystarczy założyć konto na naszej stronie. Następnie wypełniamy formularz wysyłki, podobny do tego na stronie UPS. Podajemy w nim dane i adres nadawcy (np. Kielce), a następnie adres i dane odbiorcy. W kolejnym korku należy podać charakterystykę przesyłki paczkowej lub paletowej - przede wszystkim wymiary i wagę, jak również rodzaj opakowania w przypadku paczki. To cenne informacje dla kuriera UPS, który przyjedzie po przesyłkę, a przede wszystkim służące wycenie. Następnie na dole strony pojawią się oferty UPS Kielce i innych firm - teraz należy wybrać najkorzystniejszą. Wśród opcji dodatkowych znajdują się także wcześniejsza dostawa czy wyższe od standardowego ubezpieczenie paczki.


UPS przez Sendit - nie tylko najniższa cena

Klienci zamieszkujący Kielce i inne miasta mogą również liczyć na dodatkowe benefity poza niższą ceną. Ta ostatnia proporcjonalnie spada przy większych wysyłkach przy pomocy UPS lub innego kuriera. Warunki współpracy są elastyczne - nie wymagamy umowy i określania zapotrzebowania. Rozliczenie może natomiast następować w systemie miesięcznym lub przy każdym zlecenie, niezależnie od tego, czy klient korzysta tyko z UPS, czy też wielu firm. Platformę Sendit można także zintegrować ze swoim kontem na portalu Allegro lub sklepem internetowym co usprawni zamawianie UPS lub innego kuriera.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies