Oddział UPS Gliwice

Kurier UPS Gliwice

Gliwice to jeden z modelowych przykładów transformacji gospodarki z przemysłu wydobywczego na inne, bardziej nowoczesne branże. Obecnie w mieście działa już tylko jedna kopalnia. Pozostałe, nierentowne, zostały zastąpione między innymi przez przemysł samochodowy i maszynowy. Gliwice zamieszkane przez ponad 180 tysięcy osób to jedno z ważniejszych miast na Śląsku. Duża liczba mieszkańców oraz prężnie działający tu biznes wpływają na wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie świadczone między innymi przez cenioną i profesjonalną firmę UPS. Odział UPS Gliwice należy do największych na Śląsku. Codziennie przewija się przez niego tysiące paczek i palet wysyłanych przez klientów biznesowych oraz indywidualnych. Z myślą o nich stworzyliśmy platformę Sendit, która pozwala na korzystanie z UPS i innych wiodących przewoźników na elastycznych zasadach i znacznie niższych cenach.


Gliwice - gospodarka, transport i usługi kurierskie

Poza przemysłem samochodowym, produkcją czołgów, maszyn budowlanych i nowoczesnym handlem, Gliwice mają bardzo duże znaczenie w transporcie. Są miastem tranzytowym, ponieważ właśnie tu krzyżuje się autostrada A1 z autostradą A4. Umożliwia to kurierom takim jak UPS bardzo sprawną realizację zleceń, nie tylko w przypadku klientów zamieszkujących Gliwice. UPS i inni kurierzy mają dużo pracy także ze względu na mniejszych przedsiębiorców działających w Gliwicach, jak również klientów indywidualnych nadających przesyłki do przyjaciół i rodziny na terenie całego kraju i Unii Europejskiej. Kurier UPS dociera z paletami i paczkami do niemal każdego zakątka wspólnoty i jest ceniony na polskim rynku za swoją niezawodność, szybkość i profesjonalizm.


Usługi UPS i innych kurierów w cenie niższej o kilkadziesiąt procent dostępne dla każdego

Większe przedsiębiorstwa również chętnie korzystają z usług UPS i innych kurierów. Gdy wysyłki dla klientów wymagają dostarczenia paczek na terenie całej Polski, często posiadanie własnej floty samochodów dostawczych nie jest opłacalne. Usługi kurierskie UPS Gliwice lub innego kuriera bywają bardzo tanie, dzięki określeniu miesięcznego zapotrzebowania i podpisania z kurierem stałej umowy. Klienci indywidualni, jak również biznesowi prowadzących w Gliwicach handel przez sieć dotychczas stali na straconej pozycji, ponieważ umowa z UPS lub innym przewoźnikiem nie była możliwa. Aby każdy mógł skorzystać z oferty kurierów w niższej cenie, założyliśmy platformę Sendit. Jesteśmy partnerami wiodących firm kurierskich, w tym UPS, dlatego nasi klienci na elastycznych zasadach zyskują niższe stawki, nawet o kilkadziesiąt procent.


Gliwice - dowolne miejsce w Unii Europejskiej. Jak nadać paczkę UPS poprzez Sendit online?

W jakiś sposób korzystać z UPS i innych kurierów poprzez Sendit? To bardzo proste. Należy założyć konto na portalu. Następnie cała procedura nadania paczki lub palety odbywa się podobnie, jak bezpośrednio na stronie UPS. Należy podać dane nadawcy (np. Gliwice), a następnie dane odbiorcy. Przy regularnych wysyłkach przyda się opcja zapisania tych ostatnich, by w przyszłości wybierać adresata z listy. W kolejnym kroku podajemy wagę paczki oraz jej wymiary. To bardzo przydatna informacja przy wycenie usługi, jak również ułatwienie dla kuriera z UPS Gliwice, który przyjedzie po nadaną paczkę. Na dole strony wyświetlą się oferty poszczególnych kurierów, w cenach niższych od rynkowych. Po wyborze jednej z nich drukujemy list przewozowy i czekamy na odebranie paczki przez UPS bądź innego kuriera. Przesyłka jest bezpieczna, ponieważ współpracujemy wyłącznie z wiodącymi i sprawdzonymi partnerami, jednak można ją dodatkowo ubezpieczyć. W ofercie UPS znajduje się także opcja wcześniejszej dostawy.


UPS poprzez Sendit - szeroka gama korzyści dla klienta

Gliwice i przedsiębiorczy mieszkańcy tego miasta zasługują tak ekonomiczne rozwiązania. Cena wysyłki jest tym niższa, im większe zamówienie zostanie złożone, jednak nie wymagamy podpisywania umowy i określania zapotrzebowania z wyprzedzeniem, jak w przypadku rabatów oferowanych przez UPS czy inną firmę. E-sklepy, dla których Gliwice są siedzibą, mogą liczyć na kolejna korzyść. Platformę Sendit można zintegrować ze stroną sklepu lub kontem na Allegro. Rozliczenie odbywa się przy każdym nadaniu paczki, za pobraniem lub na podstawie miesięcznej zbiorczej faktury. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies