Oddział UPS Gdynia

Kurier UPS Gdynia

Gdynia wchodząca wraz z Gdańskiem i Sopotem w skład Trójmiasta jest największym polskim miastem, wśród miast niebędących miastami wojewódzkimi. Prawie 250 tysięcy mieszkańców, doskonała komunikacja, bogate zaplecze w dziedzinie nauki i kultury to tylko niektóre mocne strony miasta Gdynia. Oczywiście jak na nadmorskie miasto przystało Gdynia opiera swoją gospodarkę na morzu. Dominuje przetwórstwo rybne, port morski specjalizujący się w przeładunkach kontenerów, port pasażerski, stocznia. Z powodzeniem funkcjonują przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne. Oczywiście jak w każdym mieście portowym, tak i tu kwitnie handel. W mieście Gdynia odnotowuje się też rosnące zapotrzebowanie na usługi kurierskie, na które odpowiadają największe firmy w tym UPS, między innymi angażując się we współpracę z portalem Sendit.


Profesjonalne usługi kurierskie dla miasta Gdynia

Zgodnie z najnowszymi trendami w mieście Gdynia rośnie ilość przedsiębiorców i osób prywatnych, które rozwijają e-biznesy. Coraz więcej towarów i usług sprzedawanych jest przez internet. Dzięki temu oferta lokalnych przedsiębiorców zyskuje większy zasięg. Oczywiście przez to również usługi kurierskie UPS cieszą się dużą popularnością. I dlatego platforma Sendit zadbała o mieszkańców miasta Gdynia ofertując im swoje usługi. Dzięki współpracy z UPS i innymi dużymi firmami kurierskimi udało się wypracować bardzo atrakcyjne ceny, które są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców z miasta Gdynia. Wszystko to sprawia, że Gdynia może się rozwijać jeszcze bardziej dynamicznie i konkurować nawet z zagranicznymi firmami.


Usługi kurierskie UPS w najlepszych cenach

Dzięki platformie Sendit Gdynia może korzystać z przesyłek UPS w cenach, które dotąd były dostępne wyłącznie dla firm o dużym zapotrzebowaniu na usługi kurierskie. Takie firmy podpisywały umowy na preferencyjnych warunkach. Sendit sprawia, że każdy może skorzystać z takich cen, bez umów i bez zobowiązań! Niewątpliwie Gdynia zyska na rozwoju tej platformy. Sendit jest więc propozycją dla małych i średnich firm, dla których wydatki na usługi kurierskie UPS stanowią duże obciążenie budżetu. Oczywiście z platformy mogą też korzystać osoby indywidualne, które wysyłają przesyłki prywatne lub zajmują się drobną sprzedażą na portalach aukcyjnych. Sendit sprawia, że usługi UPS są dostępne dużo taniej na tych samych warunkach.


Platforma Sendit dla miasta Gdynia

Nikt, nawet korzystając z platformy po raz pierwszy, nie ma problemu z dokonaniem zamówienia. Pierwszy krok to zarejestrowanie się na portalu. Wystarczy do tego adres e-mail lub aktywne konto na Allegro, z pomocą którego można się logować. Następnie w celu złożenia zlecenia dla firmy UPS lub innej należy wypełnić informacje na temat odbiorcy i nadawcy paczki, a także podać jej podstawowe dane - wagę przesyłki, wymiary oraz rodzaj opakowania. Potem wystarczy wybrać firmę, która zrealizuje zlecenie np. UPS i opłacić przesyłkę. Kurier UPS odbierze paczkę bezpośrednio z miejsca, które wskażemy w zleceniu. Nie trzeba więc nosić paczek do jakiegokolwiek punktu UPS. Wszystko robimy nie wychodząc z domu. Niewątpliwie jest to duże udogodnienie także dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogliby dostarczyć przesyłki na pocztę lub do punktu odbioru paczek, a więc dla osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, osób starszych etc.


Dlaczego warto zamawiać kuriera UPS przez Sendit?

Portal Sendit to cała masa udogodnień dla klientów z miasta Gdynia. To wygoda realizacji zleceń, współpraca z UPS i innymi renomowanymi firmami kurierskimi, brak umów, minimum formalności, brak konieczności określania zapotrzebowania. Im więcej paczek wysyłamy w skali miesiąca tym niższe ceny otrzymujemy. Każdy kto mieszka w mieście Gdynia i prowadzi sklep internetowy lub handluje za pośrednictwem Allegro, może integrować e-sklep lub Allegro z kontem w Sendit, co ułatwia dokonywanie przesyłek. Obsługa platformy jest prosta i intuicyjna, więc poradzi sobie z nią każdy. Bez wątpienia Sendit z firmami kurierskimi na czele z UPS jest wsparciem dla lokalnego biznesu Gdyni.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies