Oddział UPS Częstochowa

Kurier UPS Częstochowa

Częstochowa znana głównie jako ośrodek kultu maryjnego jest najważniejszych ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym w subregionie północnym śląskiego województwa. Miasto Częstochowa może się pochwalić nie tylko bazyliką jasnogórską i klasztorem na Jasnej Górze, ale też innymi zabytkami sakralnymi i atrakcjami turystycznymi. Co ciekawe Częstochowa bardzo dynamicznie rozwija się też w zakresie gospodarki. W mieście funkcjonuje ponad 25 tysięcy przedsiębiorstw. Bardzo prężnie działa też Częstochowski Okręg Przemysłowy, w ramach którego pracuje huta stali, koksownia, huta szkła, drukarnia, odlewnia żeliwa i wiele innych przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych. W mieście Częstochowa rozwija się też handel, w tym sprzedaż oparta o e-commerce. W takim mieście jak Częstochowa nie brakuje też zapotrzebowania na usługi kurierskie UPS i innych wiodących firm. Dlatego powstało rozwiązanie - platforma Sendit, która ułatwia zamawianie usług kurierskich UPS i znacznie obniża ceny przesyłek.


Częstochowa - idealne miasto dla rozwoju biznesu

Częstochowa to miasto, w którym działa osiem szkół wyższych, a także szereg szkół średnich. Młodzi i dynamiczni absolwenci takich szkół jak Akademia im. Jana Długosza, Politechnika Częstochowska, Akademia Polonijna, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki i innych są doskonale przygotowani do wejścia na rynek pracy oraz do zakładania własnych biznesów w mieście Częstochowa. Działania te wspierają takie firmy jak Sendit, które pomagają obniżyć koszty prowadzenia biznesu. Platformę umożliwiającą tanie i szybkie nadawanie przesyłek za pośrednictwem UPS i innych firm kurierskich, docenią przede wszystkim ci, których działalność opiera się na sprzedaży wysyłkowej. Sendit jest więc doskonałym wsparciem dla tych przedsiębiorców z miasta Częstochowa, którzy sprzedają swoje produkty za pośrednictwem e-sklepów lub Allegro.


Dlaczego zamawiając kuriera UPS warto wybrać Sendit?

Ceny przesyłek kurierskich UPS i innych firm, dostępne każdemu w ramach cenników regularnych nie każdemu mogą przypaść do gustu. Korzystniejsze ceny są jednak dostępne tylko dla tych, którzy podpisują umowę z daną firmą kurierską i deklarują duże zapotrzebowanie na przesyłki. Wtedy mogą liczyć na preferencyjne ceny. Jednak Sendit sprawia, że każdy z miasta Częstochowa może skorzystać z lepszych cen, bez konieczności podpisywania umów czy deklarowania wolumenu paczkowego. Dlatego właśnie z rozwiązania tego najchętniej korzystają klienci indywidualni i małe firmy, zazwyczaj jednoosobowe działalności gospodarcze. Sendit daje duże wsparcie dla niewielkich firm z miasta Częstochowa, w których koszty usług kurierskich UPS są dużym obciążeniem dla budżetu. Ponadto niższe ceny przesyłek UPS (jeśli przesyłka dokonywana jest na koszt klienta) sprawiają, że oferta od razu jest atrakcyjniejsza, w porównaniu ze sprzedawcami z miast, w którym Sendit nie jest dostępny. Dlatego Częstochowa ma ogromną szansę do wykorzystania.


Jak nadać paczkę kurierem UPS?

Korzystanie z platformy Sendit jest naprawdę proste i nadawanie paczek przez firmę UPS. Wystarczy tylko zarejestrować się na platformie używając swojego adresu poczty elektronicznej lub danych z konta używanego na Allegro. Następnie można przystąpić do nadawania paczki. Należy wypełnić dane nadawcy i odbiorcy, podać najważniejsze cechy przesyłki - wagę, gabaryty i rodzaj opakowania, a następnie wybrać kuriera UPS lub usługi innej firmy kurierskiej. Ostatnim krokiem jest opłacenie zlecenia i oczekiwanie na kuriera UPS, który odbierze przesyłkę ze wskazanego przez nas miejsca. Paczki docierają na miejsce szybko i zgodnie z wysokimi standardami obsługi firm kurierskich takich jak UPS. Korzystając z Sendit otrzymujemy dokładnie taką samą usługę, jak w przypadku zlecenia dokonanego bezpośrednio firmie UPS, ale w dużo niższej cenie.


Jakie korzyści otrzymają mieszkańcy miasta Częstochowa?

Choć cena usług kurierskich odgrywa znaczącą rolę i dlatego atrakcyjne ceny to najważniejsza zaleta Sendit, to klienci z miasta Częstochowa mogą skorzystać z wielu innych udogodnień. Doskonałym przykładem jest możliwość integracji konta na Sendit z kontem na Allegro lub z własnym sklepem internetowym. Dobrą wiadomością jest też fakt, że nadając dużą ilość paczek kurierowi UPS lub innym można liczyć na jeszcze niższe ceny. W dodatku klienci platformy nie są zobowiązani do podpisywania jakichkolwiek umów czy też podawania zapotrzebowania miesięcznego na wysyłki. W ten sposób dynamicznie rozwijające się firmy lub firmy działające sezonowo mają zawsze usługę dopasowaną do aktualnych potrzeb.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies