Oddział UPS Bytom

Kurier UPS Bytom

Bytom to nazwa, która kojarzy się Polakom nie tylko z wysokiej jakości garniturami i koszulami. Miasto Bytom zamieszkane przez niemal 170 tys. osób stanowi ważną, integralną część aglomeracji górnośląskiej. Dawniej miasto podobnie jak cały region słynęło z kwitnącego tu przemysłu wydobycia węgla kamiennego. Obecnie tutejsza ekonomia przeszła znaczą transformację, a poza przemysłem świetnie rozwija się także działalność handlowa i usługowa. W połączeniu z relatywnie dużą liczbą mieszkańców, sprawia to, że Bytom to ważne miejsce na polskim rynku usług kurierskich, świadczonych między inny przez UPS - jednego z największych graczy. Aby mieszkańcy i przedsiębiorcy, dla których Bytom stanowi miejsce prowadzonej działalności mogli redukować koszty wysyłek stworzyliśmy platformę Sendit. Za jej pomocą korzystanie z usług UPS i innych wiodących firm kurierskich staje się znacznie tańsze.


Bytom - gospodarka i zapotrzebowanie na usługi kurierskie

W Bytomiu zachowały się do dziś elementy związane z poprzednim charakterem miasta. Wciąż działają tutaj dwie kopalnie, a także jedna huta stali. Jednocześnie w mieście dobrze rozwijają się inne gałęzie przemysłu. Ze względu na długie tradycje handlowe miasta, w miejsce dawnych kopalń i hut pojawiły się obiekty handlowe i usługowe. Oddział UPS Bytom ma w ten sposób dużo pracy w mieście i jego okolicach, zaś auta dostawcze z logiem UPS łatwo dostrzeżemy na tutejszych drogach. Jednak nie tylko większe i mniejsze przedsiębiorstwa zaliczają się do klientów, działających w Polsce firm kurierskich. Również klienci indywidualni coraz częściej nadają przesyłki do swoich przyjaciół lub członków rodziny, zamieszkałych w innych polskich miastach lub poza granicami kraju, korzystając z usług UPS i innych wiodących przewoźników.


Platforma Sendit - sprawdzony sposób na niższe ceny UPS

Nadawanie paczek online choćby poprzez stronę UPS jest dzisiaj synonimem wygody i standardem. Tworząc platformę Sendit poszliśmy jednak o krok dalej, by zaspokoić potrzeby mieszkańców takich miast jak Bytom. Nasi klienci nadając przesyłkę mogą zapoznać się z ofertami UPS i innych sprawdzonych firm kurierskich, a jednocześnie skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Te ostatnie były dotychczas zarezerwowane wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw, których miejscem działalności jest Bytom. W ich przypadku niższe ceny wynikają ze stałych umów z UPS lub innym przewoźnikiem. Wymaga to jednak dużych i regularnych zamówień, a także określenia swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem. Dlatego na takie rozwiązanie nie mogli sobie pozwolić indywidualni klienci i mniejsze firmy, korzystające z usług UPS. Platforma Sendit wyrównuje szanse. Niższe ceny za usługi UPS oraz innych naszych partnerów są dostępne dla wszystkich klientów zamieszkujących Bytom oraz jego okolice.


Bytom - dowolne miejsce w Polsce lub Europie. Jak korzystać z platformy Sendit?

Aby paczka lub przesyłka paletowa opuściła Bytom i ruszyła w drogę do adresata w niższej cenie za sprawą platformy Sendit wystarczy kilka prostych kroków. Należy założyć konto na portalu, a następnie podać adres nadawcy (np. Bytom), w podobny sposób uzupełniamy dane odbiorców, które mogą zostać zapisane, by w przyszłości zamawiać kuriera UPS lub innej firmy znacznie szybciej. Później przechodzimy do charakterystyki paczki lub palety, podając jej wymiary, a także wagę. Istotny jest również sposób zapakowania przesyłki, która opuści Bytom. Na dole strony pojawią się oferty UPS i innych sprawdzonych firm kurierskich, dostępne w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt procent. Kurier UPS oferuje ponadto usługi dodatkowe, takie jak wyższe ubezpieczenie przesyłki czy dostarczenie jej w trybie przyspieszonym.


UPS przez Sendit - przedstawiamy dodatkowe korzyści

Bytom to jedna z miejsc, w którym dobrze rozwija się handel wysyłkowy. Klienci, którzy chcą skorzystać z usług UPS lub innego kuriera poprzez Sendit mogą zintegrować stronę swojego e-sklepu lub konto na Allegro. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga podpisywania umowy i określania swojego zapotrzebowania na usługi kurierskie z wyprzedzeniem. Na klientów, którzy składają większe zamówienia czekają proporcjonalnie wyższe rabaty. Rozliczenie może odbywać się w trakcie nadawania przesyłki, za pobraniem lub w ramach miesięcznej faktury zbiorczej. Korzystanie z usług oddziału UPS Bytom jest wygodne i tanie jak nigdy dotąd.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies