Oddział UPS Bydgoszcz

UPS Bydgoszcz

Jeśli zapytać Polaków o znane ośrodki gospodarcze, z pewnością wskażą oni Bydgoszcz. To miasto jest w naszym kraju w czołówce. To właśnie tutaj zlokalizowane jest wiele podmiotów zajmujących się przemysłem, handlem i usługami. Wrażenie robi też fakt, że Bydgoszcz i bydgoski powiat, stanowią około jednej trzeciej potencjału gospodarczego regionu kujawsko-pomorskiego. Całość ma swoją genezę jeszcze w historii, kiedy to w Bydgoszczy zaczynał dopiero kwitnąć przemysł. Obecnie bardzo popularne są spacery szlakiem dawnych przedsiębiorstw. I choć po wielu zakładach ślad już zaginął, to w Bydgoszczy nadal znaleźć pozostałości po tradycyjnym przemyśle. Jednak nie samą historią Bydgoszcz żyje. Obecnie także funkcjonuje tutaj wiele przedsiębiorstw. I przyznać trzeba, że większość z tych firm korzysta z usług kuriera. Mieszkańcy tego miasta nie muszą być skazani na regularne stawki, które oferują kurierskie firmy. Z myślą o bydgoszczanach, postanowiliśmy zredukować koszty wysyłki paczki u naszych klientów. To właśnie dlatego powstała platforma Sendit, dzięki której korzystanie z usług oddziału UPS Bydgoszcz i innych kurierów może być tańsze.


Bydgoszcz - potrzebny kurier UPS

Kilka dużych firm, korporacje, rzemieślnicy, sklepy internetowe... To wszystko tworzy gospodarczy obraz Bydgoszczy. Każda z tych firm utrzymuje stały kontakt ze swoimi klientami i partnerami. Wiele z nich przesyła paczki, listy i palety. Zapotrzebowanie na przewoźników jest spore. Kurierzy UPC Bydgoszcz i innych firm kurierskich mają ręce pełne roboty. To właśnie dlatego (między innymi) w pobliżu prężnie działa oddział UPS Bydgoszcz, obsługujący biznesowych i indywidualnych klientów. To zasługa UPS Bydgoszcz i jej mieszkańcy mogą wygodnie wysyłać paczki w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej. Wspomniana już platforma ma za zadanie uprościć pracę zarówno firm, jak i użytkowników.


Kurier UPS w niższej cenie

W dzisiejszych czasach wszyscy muszą liczyć się z pieniędzmi. Dlatego też wszystkich potencjalnych klientów Sendit ucieszy fakt, że korzystając z platformy otrzymują z automatu niższe stawki za usługi kurierskie w UPC i u innych przewoźników. I to bez podpisywania umów, bez zbędnych formalności i bez określania miesięcznej liczby paczek.


Bydgoszcz wysyła z Sendit

Z pewnością niektórzy zastanawiają się, gdzie tkwi haczyk. Otóż... nie ma takowego. Aby skorzystać z usług UPS przez Sendit w Bydgoszczy, wystarczy założyć konto albo połączyć Sendit z kontem Allegro. Nie trzeba podpisywać żadnych umów ani deklarować minimalnej liczby przesyłek w miesiącu. A skąd te niższe ceny? Portal Sendit wynegocjował specjalne zniżki dla użytkowników. Dzięki temu z niższych stawek w UPS mogą korzystać klienci biznesowi, ale także klienci indywidualni, którzy mieszkają w Bydgoszczy. Kuriera UPS zamawia się przy pomocy kilku kliknięć. I to bez konieczności opuszczania domu lub biura. Całość odbywa się tak samo, jak przy tradycyjnym zamówieniu kuriera. Jedyna różnica to niższa cena.


Sendit w Bydgoszczy to coś więcej

Jak łatwo można zauważyć - Sendit dla Bydgoszczy to nie tylko porównywarka usług kurierów. Sklepy internetowe cały czas się rozwijają. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie, obok sklepu stacjonarnego w Bydgoszczy, sklepiku w Sieci. Niektórzy nawet posuwają się o krok dalej i całkowicie rezygnują z fizycznego sklepu na rzecz internetowego. Takie osoby z pewnością zainteresuje fakt, że platformę można w prosty sposób zintegrować z kontem na portalu aukcyjnym lub stroną sklepu internetowego. Znacznie przyspieszy to i usprawni cały proces realizacji zamówień i wysyłania paczek do klientów z pomocą UPC lub innego kuriera. W Sendit w Bydgoszczy możliwe jest także skorzystanie z opcji dodatkowych, takich jak ubezpieczenie przesyłki oraz wcześniejsza dostawa. Nie ma tutaj także konieczności deklaracji dokładnej miesięcznej liczby paczek. Ponadto każdy indywidualnie może zdecydować o sposobie płatności - czy chce zapłacić od razu przy nadawaniu pojedynczej paczki, czy chce opłacić jedną, zbiorczą fakturę pod koniec miesiąca.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies