Oddział UPS Białystok

Kurier UPS Białystok

Białystok, będący stolicą województwa podlaskiego, jest dynamicznie rozwijającym się miastem, które jest mocno zróżnicowane między innymi narodowościowo i kulturowo. Białystok jest przede wszystkim znaczącym ośrodkiem handlu głównie ze wschodem. Choćby dlatego w mieście Białystok odbywają się międzynarodowe targi, a także prężnie funkcjonują liczne centra handlowe. W takim mieście jak Białystok, w którym ogromną rolę odgrywa handel, jest duże zapotrzebowanie na wszelkie usługi kurierskie firmy UPS i innych znanych firm kurierskich. Odpowiadając na to zapotrzebowanie powstał portal Sendit, który pozwala wyszukać najkorzystniejsze oferty przesyłek i zamówić kuriera UPS lub innej firmy, bez wychodzenia z domu, w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie.


Białystok - ważny ośrodek północno-wschodniej Polski

Białystok jako największe miasto północno-wschodniej Polski jest ważnym centrum regionu przede wszystkim pod względem gospodarczym, kulturalnym, naukowym. Białystok jest też znany z wielu atrakcji turystycznych, z walorów ekologicznych, jak również z dobrze zorganizowanej infrastruktury. Do Białegostoku przybywają nie tylko Polacy z całego kraju, ale też Rosjanie, Litwini, Białorusini, Łotysze, Ukraińcy i przedstawiciele wielu innych narodowości. Dlatego też handel jest w tym mieście szczególnie ważny. A usługi firm kurierskich takich jak UPS wspierają przedsiębiorców i osoby prywatne w prowadzeniu biznesu zarówno o zasięgu lokalnym, jak i globalnym, tym bardziej, że wielu przedsiębiorców z miasta Białystok chętnie korzysta z możliwości jakie daje e-commerce.


Dlaczego warto zamawiać kuriera UPS przez portal Sendit?

Wiele firm, a także osób prywatnych z miasta Białystok zarabia korzystając ze sprzedaży wysyłkowej. Jednak dla wielu osób ceny usług kurierskich UPS i innych znanych firm są za wysokie i mocno podrażają ceny towarów. Dlatego też zachęcamy przedsiębiorców i osoby prywatne z takich miast jak Białystok do korzystania z portalu Sendit, który proponuje bardzo korzystne rozwiązania. Dzięki platformie Sendit można uzyskać stawki za przesyłki, jakie zwykle mają tylko największe firmy, które podpisują z firmami kurierskimi takimi jak UPS umowy na preferencyjnych warunkach. Dotąd takie stawki były zarezerwowane tylko dla tych, którzy mają bardzo duże zapotrzebowanie. Już teraz z wyjątkowo korzystnej oferty może skorzystać każdy klient zamieszkujący Białystok!


Jak zamówić kuriera UPS korzystając z platformy Sendit?

Pierwszy krok to założenie konta na platformie. Jest to bardzo prosta operacja, ponieważ portal nie wymaga wielu danych. Niezbędny jest tylko adres e-mail i podanie hasła, z pomocą którego będziemy się logować. Drugą możliwością jest zalogowanie się z pomocą konta Allegro. Następnie chcąc nadać paczkę poprzez UPS lub inną firmę należy wypełnić prosty formularz, w który podaje się dane do wysyłki - adresata i nadawcy, a także dane dotyczące paczki - wagę, wymiary i rodzaj opakowania. Na koniec z listy należy wybrać firmę kurierską UPS lub inną. Potem wystarczy opłacić zlecenie i poczekać na kuriera UPS, który odbierze paczkę bezpośrednio od nas. Zazwyczaj kurierzy UPS w mieście Białystok odbierają paczkę już następnego dnia od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji. Cały proces jest bezpieczny i przebiega tak, jak w przypadku zamawiania kuriera bezpośrednio w wybranej firmie np. UPS, lecz ceny usług są o wiele bardziej korzystne.


Na co jeszcze mogą liczyć mieszkańcy miasta Białystok ze strony platformy?

Atrakcyjne ceny za usługi firm kurierskich takich jak na przykład UPS to nie jedyna zaleta Sendit. Wśród udogodnień jest możliwość integracji platformy z kontem na Allegro lub ze sklepem internetowym. Im większą ilość paczek miesięcznie wysyłamy tym korzystniejsze ceny otrzymujemy. Jednocześnie nie jesteśmy zobowiązani do podpisania umowy z firmą UPS lub innymi, a także do deklarowania konkretnego zapotrzebowania. Dzięki temu zakres realizowanych usług kurierskich UPS dynamicznie dopasowuje się do potrzeb klientów z miasta Białystok.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies