Oddział InPost Zielona Góra

 

InPost Zielona Góra


Miasta takie jak Zielona Góra potrzebują niezawodnych i profesjonalnych usług kurierskich. Ogromne znaczenie dla rozwoju biznesu, ale również dla zwykłych mieszkańców mają niskie ceny za tego rodzaju usługi. Z tego względu Zielona Góra jest objęta gęstą siecią punktów InPost, w których nadawanie przesyłek odbywa się poprzez paczkomaty, podobnie jak ich odbiór, dzięki czemu koszty spadają. Wielu klientów nie zamyka się jednak wyłącznie na paczkomaty. Platforma Sendit to narzędzie, które pozwala użytkownikom z Zielonej Góry i całego kraju w jednym miejscu porównać oferty InPost i tradycyjnych kurierów na etapie nadawania paczki. Poszczególne usługi różnią się pomiędzy sobą ceną i dodatkowymi świadczeniami. Niezależnie od tego, czy klient jest zdecydowany na InPost, czy rozważa również inne opcje, warto nadawać paczki właśnie przez Sendit, z co najmniej kilku względów.

Zielona Góra – znaczenie miasta


Obok Gorzowa Wielkopolskiego Zielona Góra stanowi jednak z dwóch stolic województwa lubuskiego. Administracyjne znaczenie miasta zamieszkanego przez 140 tys. osób nie jest jednak jedynym. Zielona Góra to jeden z najuważniejszych w kraju ośrodków przemysłu informatycznego i drzewnego, ale rozwijają się tutaj także inne branże, w tym nowoczesny handel i usługi. Ze względu na lokalizację miasta, Zielona Góra stanowi także obszar intensywnej współpracy ekonomicznej z sąsiednimi Niemcami. W mieście działa ponadto Strefa Aktywności Gospodarczej Spalony Las. To wszystko wpływa na stosunkowo duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi kurierskie. Te zapewnia między innymi oddział InPost Zielona Góra wraz z tradycyjnymi firmami kurierskimi prowadzącymi działalność na rodzimym rynku. InPost daje okazję biznesowi i mieszkańcom do taniej realizacji przesyłek krajowych.

Tanie i wygodne wysyłki przez InPost i innych kurierów


Nie oznacza to jednak, że kosztów korzystania z InPost i innych firm kurierskich nie warto obniżać jeszcze bardziej. Dotychczas mogły sobie na to pozwolić przede wszystkim duże przedsiębiorstw2a, dla których Zielona Góra stanowi siedzibę. Dzięki określaniu swojego dużego i regularnego zapotrzebowania z wyprzedzeniem podpisywały stałe umowy z kurierami. Jednak platforma Sendit to kolejny krok naprzód, ponieważ dzięki niej korzystane warunki są dostępne dla wszystkich. Jak to możliwe? Firma InPost jest naszym partnerem, podobnie jak kilka innych wiodących i sprawdzonych firm kurierskich. Z preferencyjnych stawek cieszą się więc użytkownicy serwisu, których nie brakuje w zielonej Górze.

Jak Zielona Góra korzysta z InPost tanio i wygodnie? Obsługa serwisu Sendit


Aby porównać ofertę InPost i innych kurierów nie działających w oparciu o paczkomaty, wystarczy wypełnić prosty formularz nadania paczki, by ceny usług wyświetliły się na dole strony. Klient z Zielonej Góry, który jest już zdecydowany na InPost może przejść do nadawania paczki w paczkomacie. Wystarczy podać wówczas dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy. Na mapie wybieramy także paczkomaty InPost – nadawczy i odbiorczy. Wiele paczkomatów w Zielonej Górze obsługuje wysyłki za pobraniem. Każda przesyłka powierzona InPost jest ubezpieczona na 500 zł lub opcjonalnie na wyższą kwotę. Warto pamiętać, że paczka nie może być większa niż następujące wymiary: 41 x 38 x 64 cm, ani cięższa od 25 kilogramów.

InPost na platformie Sendit – wszystkie benefity płynące z tego rozwiązania


Niskie ceny to nie jedyne korzyści z korzystania z InPost i innych kurierów na portalu Sendit. Sklepy wysyłkowe, których siedzibą jest Zielona Góra mogą zintegrować platformę wysyłkową ze stroną i internetową bądź kontem na Allegro. Klienci współpracują z nami bez umowy i określania miesięcznego wolumenu paczkowego, ale jednocześnie więcej wysyłek, oznacza niższe ceny. Rozliczenie za usługi InPost i innych kurierów następuje raz w miesiącu lub przy każdej wysyłce, zależnie od wyboru dokonanego przez użytkownika.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies