Oddział InPost Wrocław

 

InPost Wrocław


Wrocław zamieszkany przez prawie 640 tys. osób należy do najbogatszych miast w Polsce, dochodem budżetu ustępując jedynie stołecznej Warszawie. Miasto może pochwalić się przepiękną architekturą i ciekawą historią. Wrocław charakteryzuje się wysokim rozwojem przemysłu, handlu i usług, a także świetnym otoczeniem dla biznesu. Jedną z nowych wizytówek miasta stanowi Sky Tower, znajdujący się w czołówce najwyższych polskich wieżowców. Swoje siedziby i filie mają tu globalne przedsiębiorstwa, ale sukcesy odnoszą również małe firmy. To wszystko przekłada się na wysokie zapotrzebowanie mieszkańców miasta na usługi kurierskie i korzystanie z paczkomatów InPost. Wrocław to miasto, w którym spotkamy je niemal wszędzie. Aby tutejsi klienci mogli korzystać z InPost i innych kurierów po preferencyjnych stawkach i elastycznych warunkach stworzyliśmy Sendit – innowacyjną platformę kurierską stanowiącą znacznie więcej niż porównywarkę ofert.

Wrocław – znaczenie miasta na rynku usług kurierskich


Wrocław przez wielu nazywany jest Wenecją Północy. Dzieje się tak z uwagi na krajobraz miasta, pokryty rzekami i kanałami, jak również wiele pięknych budynków znajdujących się w jego granicach. Ale Wrocław to również jeden z najważniejszych ośrodków biznesowych w Polsce. Poza wielkimi przedsiębiorstwami funkcjonują tu także mniejsze firmy, między innymi świadczące handel wysyłkowy. Jednym z najlepszych sposobów do obsługi takiej działalności jest wykorzystanie paczkomatów InPost, ponieważ pozwala ono na cięcie kosztów. Mieszkańcy i tutejsze przedsiębiorstwa korzystaj przy tym z usług tradycyjnych kurierów. Wrocław jest zresztą ważnym ośrodkiem na kurierskiej mapie Polski, ponieważ w okolicach miasta przebiegają dwie autostrady, a także drogi krajowe i wojewódzkie, dzięki którym ciężarówki InPost mogą sprawnie dostarczać paczki do odbiorców w całej Polsce.

Sprawdzony sposób na tanie i wygodne wysyłki kurierskie oraz przez paczkomaty InPost


Każdy klient korzystający z usług kurierskich szuka oszczędności, mieszkańcy Wrocławia nie są tutaj wyjątkiem. Niezależnie od wyboru InPost lub innego przewoźnika, watro korzystać z platformy Sendit. W naszym serwisie możliwe jest porównanie ofert InPost i innych kurierów operujących we Wrocławiu. To dobre wyjście dla klientów indywidualnych i mniejszych firm, które nie mogą sobie pozwolić na podpisywanie stałych umów z kurierami za sprawą zbyt małego, nieregularnego lub trudnego do określenia zapotrzebowania na usługi kurierskie. InPost Wrocław i kilka innych wiodących firm kurierskich działających na polskim rynku to nasi partnerzy. Dlatego użytkownicy serwisu mogą na elastycznych zasadach i bez ograniczeń korzystać z preferencyjnych stawek. Przy czym zamówiona na portalu usługa jest realizowana przez InPost lub innego wiodącego kuriera na standardowych zasadach. Doskonale wiemy, że Wrocław i jego przedsiębiorczy mieszkańcy potrzebują takich rozwiązań.

Jak nadać paczkę, która opuści Wrocław przez portal Sendit?


Korzystanie z InPost i innych kurierów poprzez portal Sendit jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie, by nadawać paczki. W przypadku InPost na górze strony należy wybrać opcję nadania paczki w paczkomacie. Następnie klient podaje swoje dane adresowe i wybiera preferowany paczkomat InPost na terenie Wrocławia. Po podaniu danych kontaktowych odbiorcy i wskazaniu odbiorczego paczkomatu InPost przechodzimy do charakterystyki paczki. W przypadku InPost jej waga wraz z opakowaniem nie może przekraczać 25 kg. Z kolei jej maksymalne wymiary to 41x38x64 cm. W niektórych paczkomatach InPost możemy zamówić przesyłkę za pobraniem. Standardowa wysokość ubezpieczenia wynosi 500 zł. Jednak opcjonalnie można ubezpieczyć przesyłkę na większą kwotę.

Jeszcze więcej korzyści z nadawania paczek InPost przez naszą platformę


E-sklepy, których siedzibą jest Wrocław z pewnością ucieszy możliwość integracji Sendit z kontem na Allegro i stroną internetową. Rozliczenie za usługi InPost i innych kurierów odbywa się raz na miesiąc lub przy każdym zamówieniu. Bardzo ważne są elastyczne zasady współpracy – brak umowy oraz konieczności określania zapotrzebowania z wyprzedzeniem.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies