Oddział InPost Włocławek

InPost Włocławek

Zamieszkany przez ponad 100 tysięcy osób Włocławek leży nad Wisłą i należy do najważniejszych ośrodków miejskich województwa Kujawsko-Pomorskiego. Odgrywa między innymi znacząca rolę administracyjną oraz gospodarczą. Włocławek można scharakteryzować jako typowe miasto przemysłowe, w którym rozwija się jednocześnie i prężnie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw reprezentujących rozmaite gałęzie gospodarki. W ten sposób w mieście w naturalny sposób zwiększa się zapotrzebowanie na usługi kurierskie oraz alternatywę w postaci paczkomatów InPost. Korzystają z nich również indywidualni klienci oraz branża handlowa i usługowa. Dlatego we Włocławku nie brakuje charakterystycznych paczkomatów firmy InPost. Tajemnicą sukcesu InPost jest obok wygody także konkurencyjna cena. Nie oznacza to jednak, że regularnych stawek nie da się obniżyć jeszcze bardziej. Odpowiada za to między innymi nowoczesna platforma wysyłkowa Sendit. Dzięki jej współpracy z InPost mieszkańcy Włocławka mogą korzystać z paczkomatów i tradycyjnych usług kurierskich w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych!

Gospodarka i paczkomaty w mieście Włocławek

Rola jaką Włocławek odgrywa w polskim przemyśle jest naprawdę znacząca. W mieście zarejestrowanych jest aż osiem z dwóch tysięcy największych krajowych przedsiębiorstw. Jakimi gałęziami przemysłu wyróżnia się szczególnie Włocławek? Chodzi między innymi o branżę chemiczną, spożywczą, maszynową, budowlaną, energetyczną i papierniczą. Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego stwarza firmom dodatkowo korzystne warunki do prowadzenia działalności. Nie wolno zapominać także o mniejszych przedsiębiorstwach, w tym prowadzących handel wysyłkowy. One wraz z klientami indywidualnymi wysyłającymi paczki do rodzin, przyjaciół i znajomych w całym kraju należą do najważniejszych klientów InPost. Nic więc dziwnego, że w mieście nie brakuje żółtych paczkomatów firmy InPost, dzięki którym każdy z mieszkańców ma łatwy dostęp do jej usług. InPost generuje oszczędność i jest rozwiązaniem dość wygodnym, ponieważ odbiorcy i nadawcy nie są zmuszeni do oczekiwania na przybycie kuriera, a jednocześnie najczęściej płacą za usługę mniej w porównaniu do ofert tradycyjne działających we Włocławku firm kurierskich.

InPost w jeszcze niższej cenie? To możliwe!

Wszyscy klienci InPost i innych firm kurierskich zamieszkujący Włocławek w naturalny sposób pragną obniżenia cen za usługi, z których korzystają i które często stanowią ważny element ich działalności. Receptą bywa pospisywanie umów o stałej współpracy z jednym z przewoźników, lecz jest to wyjście niezbyt elastyczne, bo wiążące i wymagające określenia zapotrzebowania na wysyłki z wyprzedzeniem. Większość klientów z Włocławka i innych miast nie może sobie na to pozwolić. Czy oznacza to, że muszą tracić korzystając z InPost i innych kurierów po regularnych stawkach? Niekoniecznie! Właśnie po to powstała platforma Sendit, która wyrównuje szanse. InPost i inni renomowani kurierzy działający we Włocławku i w całej Polsce to nasi współpracownicy. Klienci korzystający z Sendit otrzymują więc rabaty na usługi InPost i innych przewoźników, a także możliwość porównania ofert w momencie nadawania paczki.

Jak Włocławek oszczędza korzystając z Sendit – nadawanie paczek na portalu

Aby paczka opuściła Włocławek w ten sposób wystarczy kilka kroków. Na stronie Sendit wypełniamy formularz, w którym podajemy adres nadawcy (Włocławek) i odbiorcy. Ten ostatni możemy wybrać z listy, jeśli był wcześniej zapisany i używany. Następnie podajemy jeszcze wymiary, wagę i sposób zapakowania przesyłki. Wówczas na dole strony pojawi się wycena InPost oraz innych firm świadczących usługi kurierskie. Jeśli klient wybierze InPost musi jeszcze tylko wybrać paczkomat odbiorczy i paczkomat nadawczy we Włocławku i dostarczyć do niego paczkę. Ta wkrótce trafi do adresata.

InPost na Sendit.pl – nie tylko niższe stawki!

Im więcej paczek nadamy InPost lub innemu kurierowi przez Sendit, tym zniżka będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i może sięgnąć kilkudziesięciu procent. Rozliczenie za usługi odbywa się na podstawie miesięcznej faktury lub przy każdym nadaniu przesyłki. Nie jest wymagane podpisanie umowy z InPost, Sendit i jakimkolwiek innym podmiotem. Na korzystaniu z Sendit zyskują również sklepy wysyłkowe, których siedzibą jest Włocławek. Platformę można zintegrować z Allegro, a także witryną e-sklepu, co zwiększa wygodę i przyspiesza wysyłki.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies