Oddział InPost Tychy

 

InPost Tychy


Tychy liczące prawie 130 tysięcy obywateli to kolejne ważne miasto w województwie śląskim i ważny element polskiego rynku usług kurierskich. W mieście działają oczywiście wszyscy wiodący przewoźnicy. Tychy są również dobrze pokryte siecią paczkomatów InPost, które pozwalają na wygodne nadawanie paczek w niższej cenie. Tychy do dobry przykład udanej restrukturyzacji gospodarczej, ponieważ rozwija się tu wiele branż przemysłowych i usługowych. Również działające w Tychach firmy chętnie korzystają z kurierów i paczkomatów InPost. Wszyscy klienci z Tychów i okolic docenią możliwości portalu Sendit. Serwis pozwala na porównywanie usług wielu firm kurierskich, a także nadawania przesyłek w paczkomatach Sendit i wygodne zamawianie tych usług na elastycznych z punktu widzenia użytkownika zasadach. Przede wszystkim zaś zamieszkujący Tychy klienci InPost i innych kurierów korzystają z niższych stawek za dokładnie takie same usługi.

Dlaczego Tychy to ważny rynek usług kurierskich?


Symbolem silnej gospodarki jaka cechuje Tychy jest oczywiście najstarszy działający w Polsce browar. Poza przemysłem piwowarskim miasto jest także ważnym ośrodkiem motoryzacyjnym, w którym produkuje się samochody osobowe. W Tychach działa także Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Klimat dla biznesu jest tutaj bardzo dobry, więc dobrze rozwijają się również usługi handel na wysokim nowoczesnym poziomie. Miasto cechuje duże zapotrzebowanie na usługi kurierów, a mieszkańcy korzystają ponadto z paczkomatów InPost. Poza tym wysokie zapotrzebowanie generuje także lokalny biznes. InPost jest doskonałym narzędziem pracy między innymi dla przedsiębiorstw zajmujących się handlem wysyłkowym.

Innowacyjny sposób na tanie i wygodne nadawana paczek – przesyłki kurierskie i paczkomaty InPost


InPost stanowi okazję do oszczędności, jednak ceny za wysyłki z paczkomatów i korzystanie z usług kurierskich mogą być jeszcze niższe. Tychy to siedziba wielu przedsiębiorstw. Największe z nich mogą negocjować z kurierami stawki znacznie niższe od rynkowych. Warunkiem jest konieczność podpisania umowy, co wymaga jednak dużego i regularnego zapotrzebowania określonego z wyprzedzeniem. Platforma Sendit wyrównuje szanse. Współpracujemy z InPost i sprawdzonymi znanymi kurierami działającymi w Polsce. Ze zniżek dostępnych na naszej stronie korzystają wszyscy mieszkańcy Tychów, w dodatku na elastycznych zasadach. Paczka może opuścić Tychy nadana w paczkomacie lub zabrana przez kuriera – na Sendit użytkownik porównuje oferty InPost i firm kurierskich wybierając na koniec najkorzystniejszą.

Tychy wybierają Sendit. Jak korzystać z platformy?


Korzystanie z Sendit jest bardzo proste. Nadając paczkę przez paczkomat InPost należy wybrać taką opcję na górze strony. Następnie przechodzimy do prostego formularza. Tychy są pokryte gęstą siecią paczkomatów InPost. Po wprowadzeniu danych nadawcy wybieramy jeden z nich. Podobnie należy postąpić z danymi kontaktowymi odbiorcy i punktem odbioru. Część paczkomatów InPost obsługuje przesyłki za pobraniem. Każda paczka opuszczająca Tychy jest bezpłatnie ubezpieczona. Klient ma jednak możliwość podniesienia kwoty ubezpieczenia. Paczkomaty InPost przyjmują przesyłki o wymiarach do 41 x 38 x 64 cm i maksymalnej wadze z opakowaniem 25 kg.

Wszystkie benefity – dlaczego warto nadawać paczki w InPost przez Sendit?


Sklepy internetowe, których siedzibę stanowią Tychy ucieszą się z opcji zintegrowania platformy Sendit z kontem na portalu Allegro i stroną internetową sklepu. Dzięki temu wysyłki kurierskie i nadawanie przesyłek w paczkomatach InPost będą jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Zaletą Sendit jest elastyczność. Klient nie musi podpisywać z nami umowy i określać z wyprzedzeniem zapotrzebowania, jednak większe wysyłki wiążą się z wyższymi rabatami. Rozliczenie za usługi kurierskie i paczkomaty InPost odbywa się w postaci faktury wysyłanej do klienta raz w miesiącu lub przy każdym zamówieniu. Z tych wszystkich powodów klienci zamieszkujący Tychy i korzystający z paczkomatów InPost chętnie wybierają nowoczesny serwis Sendit.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies