Oddział InPost Szczecin

 

InPost Szczecin


Szczecin to największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. Miasto zamieszkałe przez ponad 400 tys. osób oraz trzecie w Polsce pod względem zajmowanej powierzchni, stało się głównym ośrodkiem gospodarczym i turystycznym regionu. Dzięki swej wyjątkowej architekturze, bliskości morza i dużej liczbie zabytków przyciąga nie tylko naszych rodaków, ale również zagranicznych turystów. Szczecin jest również atrakcyjnym miastem pod katem biznesowym. Przedsiębiorstwa handlowo-usługowe opierają się przede wszystkim na transporcie wodnym, kolejowym i drogowym. Z tego względu można zaobserwować duże zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Aby zminimalizować koszty związane z nadawaniem paczek i palet powstał portal Sendit, posiadającym w swoim gronie partnerów renomowane firmy kurierskie, w tym InPost.

Szczecin – biznesowa i gospodarcza stolica Pomorza Zachodniego


W Szczecinie znajduje się wiele dużych przedsiębiorstw i filii zagranicznych firm, które tworzą ważny ośrodek gospodarczy. Szczególnie gospodarka morska jest tu silnie rozwinięta, port morski obsługuje armatorów z całego świata. Nie bez znaczenia jest również transport lotniczy i kolejowy. Szczecin jest również ważnym węzłem transportowym północ-południe, łącząc Skandynawię, Czechy i Austrię z portami Morza Śródziemnego. Korytarz transeuropejski daje duże pole manewru firmom kurierskim, takim jak InPost. Wciąż rosnące zapotrzebowanie na te usługi między innymi przyczyniło się do powstania innowacyjnego rozwiązania, jakim jest Sendit. Portal pozwala na redukcję kosztów związanych z przesyłkami kurierskimi za pośrednictwem InPost oraz innych renomowanych kurierów w Szczecinie. Jakie korzyści mogą czerpać przedsiębiorcy i osoby prywatne korzystając z Sendit?

InPost dla osób prywatnych i firm


Nadając paczki do paczkomatów InPost za pośrednictwem Sendit zarówno osoby prywatne, jak i firmy otrzymują wiele korzyści, głównie pod kątem finansowym. Do tej pory klienci indywidualni w Szczecinie nie mogli liczyć na atrakcyjne ceny usług kurierskich. Wiązało się to głownie z koniecznością podpisania umowy oraz zadeklarowania wolumenu paczkowego. Jeżeli osoby prywatne nieregularnie wysyłają paczki ze Szczecina obowiązywała ich regularna cena. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom takim jak Sendit można zapomnieć o zbędnych formalnościach. Niezależnie czy klient ze Szczecina często czy sporadycznie nadaje paczki (np. przez InPost), zawsze ma pewność, że otrzyma niskie ceny, co w długoterminowej skali pozwoli na ogromne korzyści. Przedsiębiorstwa masowo wysyłający paczki przez InPost z pewnością zauważą znaczną redukcję kosztów, związanych z usługami kurierskimi. Ponadto InPost, obok pozostałych renomowanych kurierów, oferuje zawsze wysoką jakość usług i terminowość, co przekłada się na grono zadowolonych klientów, nie tylko ze Szczecina.

Nadawanie paczek ze Szczecina w kilku prostych krokach


Działanie portalu Sendit jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie zarejestrować się na portalu i wypełnić formularz nadania paczki przez InPost wypełniając niezbędne pola. Oprócz podania danych kontaktowych nadawcy i adresata, należy określić parametry paczki i wpisać od odpowiednich rubryk. Warto pamiętać, że paczka nadawana przez InPost w Szczecinie i innych polskich miastach nie może przekroczyć wagi 25 kilogramów. Nie bez znaczenia są także jej wymiary – maksymalnie mogą wynosić 41x38x64 cm. Każda paczka nadana przez InPost objęta jest darmowym ubezpieczeniem na kwotę 500 zł. Jednak istnieje jego rozszerzenia do 5 tys., 10 tys. lub 20 tys. złotych.

InPost dedykowany również e-sklepom


Niezależnie, kto nadaje paczki za pośrednictwem InPost ze Szczecina lub innego polskiego miasta może liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Szczególnie przedsiębiorcy działający w e-handlu mogą mieć powody do zadowolenia. Sendit specjalnie dla nich rozszerzył funkcjonalność platformy o nowe udogodnienia. Przede wszystkim przedsiębiorcy mogą połączyć Sendit ze swoim sklepem internetowym lub kontem na Allegro, importując niezbędne dane odbiorców, co pozwoli znacznie uprościć i zaoszczędzić czas na proces nadawania przesyłek. InPost Szczecin posiada wiele punktów na mapie miasta, co czyni go rozwiązaniem wygodnym dla wszystkich mieszkańców.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies