Oddział InPost Siedlce

InPost Siedlce

Współczesne Siedlce zamieszkuje około 80 tysięcy osób. W mieście da się dostrzec elementy kultury charakterystyczne dla Podlasia, z którym miasto historycznie jest związane. Jednak obecnie Siedlec to przynajmniej pod względem administracyjnym część Mazowsza. Najważniejszą branżą tworzącą Siedlecką gospodarkę jest branża budowlana i deweloperska. Nie można zapominać jednak o tysiącach małych i średnich przedsiębiorstw. W przypadku wielu z nich, zwłaszcza gdy zajmują się handlem wysyłkowym, ogromną rolę odgrywają usługi kurierskie, a coraz częściej także tańsze i dość wygodne paczkomaty InPost. Nieprzypadkowo sieć paczkomatów InPost dość gęsto pokrywa Siedlce. Mimo, że cena korzystania z paczkomatów jest wobec tradycyjnych usług kurierskich bardzo konkurencyjna, każdemu przedsiębiorcy bądź klientowi indywidualnemu zależy na jej dalszym obniżeniu. Obecnie jest to w Siedlcach i nie tylko możliwe. Platforma Sendit współpracująca z firmą InPost to innowacyjna porównywarka usług kurierskich, która może zaoferować sowim klientom stawki nawet o kilkadziesiąt procent niższe od wyjściowych. Na czym dokładnie polega działanie Sendit? 

Siedlce – gospodarka miasta i sieć paczkomatów

W Siedlcach aktualnie działa około ośmiu tysięcy przedsiębiorstw. Wiele z nich korzysta powszechnie z usług kurierskich lub paczkomatów InPost. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo korzystne ze względu na cenę. Do tego dochodzą również potrzeby mieszkańców – klientów indywidualnych, którzy wysyłają paczki do swoich znajomych i rodziny na terenie całej polski. Wiele paczek opuszcza Siedlce za pośrednictwem firmy InPost ze względu na rozwijający się w mieście handel wysyłkowy. Dlatego oprócz gęstej sieci paczkomatów, często na ulicach Siedlec i okolic dostrzeżemy żółte ciężarówki z logotypem InPost. Firma przez lata zbudowała na polskim rynku wysoką renomę ze względu na niezawodność, konkurencyjne ceny i w gruncie rzeczy całkiem wygodną możliwość odbioru i nadawania paczek, która nie wymaga oczekiwania na przybycie kuriera.

InPost w najniższej cenie – oszczędzamy nawet kilkadziesiąt procent

Czy korzystanie z paczkomatów InPost może być jeszcze tańsze? Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych wiodących działających w Siedlcach kurierów. W dodatku przedsiębiorstwa i klienci prywatni z Siedlec nie muszą w tym celu podpisywać umowy z żadną z firm kurierskich i określać swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem, by odnieść realne korzyści w postaci oszczędności sięgających nawet kilkadziesiąt procent. Te zapewnia innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit, zaś InPost podobnie jak kilka wiodących firm kurierskich obsługujących Siedlce to nasz partner biznesowy.

Jak korzystać z Sendit w mieście Siedlce i okolicach?

Obsługa platformy Sendit jest prosta i intuicyjna. Nie również się praktycznie od systemów zmawiania usług dostępnych na stronie internetowej InPost i stronach innych firm kurierskich. Również dlatego klienci zamieszkujący Siedlce coraz chętniej ją wybierają. Aby nadać paczkę musimy wypełnić formularz nadawczy. Najpierw wprowadzamy do niego dane nadawcy wraz z adresem, którym w tym przypadku będą Siedlec. Później z listy dotychczasowych adresatów wybieramy odbiorcę lub wprowadzamy jego dane do formularza. Po podaniu gabarytów paczki i jej rodzaju opakowania na dole strony ukażą się oferty InPost i innych kurierów w cenach niższych od proponowanych przy zamówieniach bezpośrednich. Jeśli klient wybierze usługę InPost musi jeszcze wskazać paczkomat nadawczy Siedlcach oraz paczkomat odbiorczy. Po dostarczeniu paczki do niego, przesyłka ruszy w drogę i opuści Siedlce, by wkrótce trafić do adresata.

Wszystkie korzyści z paczkomatów InPost na Sendit

Korzystanie z InPost i innych kurierów poprzez Sendit oznacza rabaty wprost proporcjonalne do wielkości zamówień, co jednak nie wymaga deklaracji zapotrzebowania z wyprzedzeniem oraz podpisywania jakichkolwiek dokumentów z InPost czy innym podmiotem. Osoby, które w Siedlcach prowadzą handel wysyłkowy ucieszy z pewnością możliwość integracji platformy z e-sklepem lub serwisem Allegro, dzięki czemu nadawanie paczek będzie odbywać się szybciej. Wygodną opcję stanowi możliwość rozliczenia się za usługi InPost i innych przewoźników przy pomocy miesięcznej faktury zbiorczej. Siedlce zasługują na tak innowacyjne rozwiązania!

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies