Oddział InPost Rzeszów

 

InPost Rzeszów


Rzeszów, podobnie jak i całe podkarpacie czeka wielka przyszłość. Atutem regionu nie musi być tylko bliskość pięknych gór. Mieszkańcy Rzeszowa posiadają coraz lepsze warunki do zakładania własnych biznesów, czemu sprzyja rozwój infrastruktury transportowej. W mieście stawia się na edukację oraz innowacje. To wszystko sprawia, że w Rzeszowie stale rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie. Mieszkańcy miasta mają do wyboru oferty tradycyjnych przewoźników, jak również paczkomaty InPost, które stanowią wobec nich tańszą i sprawdzoną alternatywę. Wszyscy lubimy jednak dodatkowe oszczędności, a Rzeszów nie jest pod tym względem wyjątkiem. Czy z InPost można korzystać jeszcze taniej? Oczywiście, podobnie jak z usług innych wiodących kurierów. Wystarczy zarejestrować się na innowacyjnie platformie Sendit. To znacznie więcej niż porównywarka usług kurierskich. Nasi klienci korzystając z InPost i innych kurierów zyskują także atrakcyjne zniżki cenowe na bardzo elastycznych i przystępnych zasadach,

Rzeszów potrzebuje usług kurierskich na wysokim poziomie


W miarę rozbudowy autostrady A4 o kolejne odcinki, rośnie rola, jaką Rzeszów odgrywa w transporcie krajowym i między narodowym. Atutem miasta jest także przepiękne położenie u podnóża gór. Rzeszów to miasto, które stawia nie tylko na przemysł, ale również nowoczesne usługi związane między innymi z sektorem informatycznym. Działa tu także ważne międzynarodowy port lotniczy. W miastach takich ja Rzeszów istnieje wysokie zapotrzebowanie na profesjonalne i niezawodne usługi kurierskie. Za nie odpowiada między firma InPost oferująca przesyłki krajowe i korzystające z sieci paczkomatów na terenie całego kraju. Rzeszów to jeden z głównych rynków w południowej Polsce, dlatego ciężarówki InPost i innych przewoźników łatwo dostrzec na każdej ulicy.

Sprawdzony sposób na tańsze wysyłki – InPost i tradycyjni kurierzy w niesamowitej cenie


Rzeszów, aby dalej się rozwijać potrzebuje oszczędnych rozwiązań. Jednym z nich jest ograniczanie kosztów wysyłek kurierskich poprzez innowacyjną platformę Sendit. W serwisie umożliwiamy porównanie wielu ofert w momencie nadawana paczki. Współpracujemy między innymi z InPost oraz kilkoma innymi wiodącymi kurierami działającymi na rodzimym rynku. InPost i sieć paczkomatów to oszczędność sama w sobie. Na Sendit oferty tej firmy i konkurencyjnych przewoźników są jednak dostępne w najniższych możliwych cenach. Korzystają z tego klienci indywidualni zamieszkujący Rzeszów oraz lokalni przedsiębiorcy. Ci ostatni nie muszą szacować swojego miesięcznego zapotrzebowania, by podpisać umowę z kurierem. W naszym serwisie nadawanie paczek InPost w Rzeszowie i korzystanie z ofert innych kurierów odbywa się na elastycznych i przyjaznych zasadach,

W jaki sposób paczki sprawnie opuszczają Rzeszów przez Sendit?


Rzeszów posiada gęstą sieć paczkomatów InPost. Z tego powodu łatwo wybrać najbliższy swojemu adresowi ograniczając w ten sposób czas konieczny na transport przesyłki do paczkomatu. Klient zdecydowany na InPost może od razu przejść do nadawania przesyłki w paczkomacie wybierając odpowiednią opcję na górze strony. Następnie w specjalnym formularzu umieszczamy dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy. Jedocześnie wybieramy paczkomaty nadawcze i odbiorcze spośród punktów InPost. Każda przesyłka opuszczająca w ten sposób Rzeszów jest ubezpieczona na kwotę 500 zł, jednak wartość tę klient może podnieć do nawet 20 tysięcy złotych. Wiele paczkomatów InPost posiada także ważną dla niektórych klientów możliwość wysłania paczki za pobraniem. Pieniądze szybko trafiają na rachunek bankowy nadawcy. Po wypełnieniu formularza wystarczy przetransformować paczkę do wybranej paczkomatu i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z InPost w ten sposób?


Klienci Sendit zamieszkujący Rzeszów mogą rozliczać się za usługi InPost i innych kurierów w postaci miesięcznej faktury lub przy każdym nadaniu. Współpraca odbywa się bez umowy i konieczności podawania zapotrzebowania na wolumen paczkowy z wyprzedzeniem. Wysyłanie większej liczby paczek oznacza natomiast korzystniejsze ceny. Platforma Sendit ma jeszcze jedną ważną zaletę. Można ją z integrować z kontem Allegro lub stroną internetową, z czego chętnie korzystają sklepy internatowe, których siedzibą jest Rzeszów.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies