Oddział InPost Ruda Śląska

 

InPost Ruda Śląska


Ruda Śląska zamieszkana przez prawie 140 tysięcy osób jest jednym z miast, w których wciąż spory udział w gospodarce ma wydobycie węgla kamiennego. Nie oznacza to jednak, że miasto nie ma innych walorów łącznie z ciekawą architekturą. W Rudzie Śląskiej funkcjonuje kilka podmiotów odpowiedzialnych za rozwój nowoczesnego przemysłu i usług. Mieszkańcy i lokalny biznes potrzebują wysokiej klasy usług kurierskich. W mieście działają wiodący działający na polskim rynku przewoźnicy, a także firma InPost proponująca nadawanie paczek w paczkomatach. InPost pozwala na redukcję kosztów, jednak miasta takie jak Ruda Śląska chętnie korzystają z dodatkowych oszczędności. Takie zapewnia między innymi platforma Sendit, na której wysyłki kurierskie i paczkomaty InPost są dostępne na preferencyjnych i elastycznych dla klienta zasadach. Portal umożliwia porównanie oferty InPost i tradycyjnych kurierów, a także daje klientom stawki niższe od rynkowych, zależne od wolumenu paczkowego.

Ruda śląska potrzebuje usług kurierów i paczkomatów


Będące na drodze intensywnego rozwoju miasta takie jak Ruda Śląska Charakteryzują się wysokim zapotrzebowaniem na usługi kurierskie i paczkomaty Sendit. W mieście panuje dobry klimat dla biznesu. Działa tu między innymi Śląski Parki Przemysłowy, Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości, a także Górnośląski Inkubator Technologiczny. Restrukturyzacja stref przemysłowych w Rudzie Śląskiej przebiega sprawnie. W okolicach miasta przebiega autostrada A4 i kilka ważnych szlaków komunikacyjnych. Mieszkańcy Rudny Śląskiej mają do dyspozycji paczkomaty sprawdzonej firmy InPost i wiodące firmy kurierskie na polskim rynku. Zapotrzebowanie na ich usługi stale rośnie, bo Ruda Śląska dynamicznie się rozwija. Z usług InPost chętnie korzystają także lokalni przedsiębiorcy. Wielu z nich prowadzi handel wysyłkowy, więc tanie przesyłki, jakie może zapewnić InPost stanowią o sukcesie i firmy.

InPost i kurierzy w niższych cenach na platformie Sendit


Aby mieszkańcy Rudy Śląskiej i lokalni przedsiębiorcy mogli oszczędzać, stworzyliśmy serwis Sendit. Umożliwia on nadawanie paczek w paczkomatach InPost lub zamawianie usług innych wiodących i sprawdzonych kurierów działających w Polsce. Sendit porównuje oferty kilku przewoźników jednocześnie. Sendit i inni usługodawcy są naszymi partnerami, dlatego poza możliwością porównania cen i usług dodatkowych, użytkownicy platformy Sendit z Rudy Śląskiej otrzymują także atrakcyjne rabaty. Tanie usługi kurierskie i paczkomaty InPost nie są już zarezerwowane głównie dla dużych firm z Rudy Śląskiej, które z racji dużego zapotrzebowania i planowania z wyprzedzeniem mogą podpisywać z przewoźnikami korzystne umowy.

W jaki sposób Ruda Śląska wysyła paczki wygodnie i tanio?


Nadawanie przesyłek w paczkomatach InPost poprzez serwis Sendit jest bardzo proste. Należy wypełnić intuicyjny formularz. W nim najpierw uzupełniamy dane nadawcy, a następnie na mapie wybieramy interesujący nas paczkomat. Punkty InPost są dostępne na terenie całej Rudy Śląskiej. Później podobnie postępujemy z danymi odbiorcy i paczkomatem, w którym znajdzie się niebawem wysłana do niego paczka. Niektóre paczkomaty InPost obsługują wysyłki za pobranie0m, co bywa ważne dla wielu klientów. Ruda Śląska to miasto, w którym przedsiębiorcy zajmują się także handlem wysyłkowym. Dopuszczalna waga paczki to 25 kilogramów, a jej wymiary nie mogą przekraczać 41 x 38 x 64 cm. Zostawiona w paczkomacie InPost przesyłka jest ubezpieczona na 500 zł, a w razie potrzeby na znacznie wyższą sumę.

Wszystkie zalety nadawania paczek InPost i kurierem na Sendit.pl


Korzystanie z InPost i innych kurierów na Sendit ma jeszcze kilka zalet. Sklepy internetowe, których siedzibą jest Ruda Śląska mogą połączyć platformę ze swoją stroną internetową i kontem użytkownika na Allegro, by wysyłka przebiegała sprawniej. Ważne są także możliwości rozliczania – każdorazowo lub na podstawie miesięcznej faktury. Ponadto mimo perfekcyjnych stawek nie wymagamy podpisywania umowy i określania zapotrzebowania z wyprzedzeniem.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies