Oddział InPost Nowy Sącz

InPost Nowy Sącz

Nowy Sącz to największe miasto w przepięknym Beskidzie Sądeckim. Aktualnie mieszkasz tu ponad 80 tysięcy ludzi, a do tego wyjątkowego regionu przybywa dodatkowo sporo turystów. Jednocześnie Nowy Sącz według historyków należy do najstarszych miast na ziemiach polskich, ponieważ został założony jeszcze w XIII wieku. Gospodarka miasta jest bardzo zróżnicowana, a funkcjonujące tu przedsiębiorstwa reprezentują wiele branż. Część z nich, podobnie jak klienci indywidualnie powszechnie korzysta z usług kurierskich, często wybierając paczkomaty InPost jako dość wygodną i tanią alternatywę. Czy usługi świadczone przez InPost mogą być jeszcze tańsze i pozwalać klientom na cenne oszczędności! Oczywiście i jest to rozwiązanie dla każdego klienta. Wszystko dzięki współpracującej z InPost i kilkoma wiodącymi firmami kurierskimi platformie wysyłkowej Sendit, coraz bardziej popularnej w Nowym Sączu.

Usługi kurierskie i gospodarka w mieście Nowy Sącz

Gospodarka miasta Nowy Sącz opiera się na kilku filarach. Jednym z nich jest produkcja taboru kolejowego o znaczeniu ogólnokrajowym, a nawet międzynarodowym. W Nowym Sączu na szeroką skalę produkuje się także sprzęt wykorzystywany w branży wydobywczej. Warto nadmienić, że miasto stanowi jednocześnie ważny węzeł komunikacyjny. Jest ulokowane na styku dwóch linii kolejowych, a także trzech dróg krajowych. O gospodarce Nowego Sącza decydują także mniejsze przedsiębiorstwa, w tym prowadzące handel wysyłkowy. Dla nich i dla klientów indywidualnych dużą rolę odgrywają usługi kurierskie, a także paczkomaty InPost, jako korzystna cenowo alternatywa. Paczkomaty InPost znajdziemy praktycznie w każdej części miasta. Na ulicach Nowego Sącza i w jego okolicach często dostrzeżemy także ciężarówki z logo InPost.

Paczkomaty InPost taniej o kilkadziesiąt procent? To możliwe

Każdy z nas dąży do obniżania cen za usługi w sposób maksymalny, a klienci InPost zamieszkujący Nowy Sącz lub prowadzący tu biznes nie stanowią wyjątku. W jaki sposób skutecznie obniżyć koszty korzystania z InPost i innych firm kurierskich? Niektóre duże przedsiębiorstwa decydują się na podpisanie stałej umowy z przewoźnikiem, jednak jest ro rozwiązanie niezbyt elastyczne i nie dla każdego korzystne. Wymaga bowiem związania się z jedną firmą, która z kolei żąda określenia w umowie miesięcznego zapotrzebowania na wysyłki. Nie każdy klient InPost czy innej firmy kurierskiej działającej w Nowym Sączu może sobie na to pozwolić. Każdy może jednak skorzystać z innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. Klienci z Nowego Sącza coraz częściej dostrzegają tę opcję, a InPost to jeden z naszych parterów biznesowych. Dzięki temu na elastycznych zasadach możemy pomóc naszym klientom wybrać najkorzystniejszą ofertę w momencie nadawania paczki, jak również uzyskać rabaty na usługi InPost i innych firm kurierskich, z którymi współpracujemy.

Jak Nowy Sącz korzysta z tańszych przesyłek? ABC porównywarki Sendit

Korzystanie z Sendit jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej i przejść do formularza wysyłkowego. Najpierw wprowadzamy do niego adres nadawcy (na przykład Nowy Sącz lub okolice) oraz dane odbiorcy. W dalszej części podajemy gabaryty przesyłki – jej rozmiary, wagę, jak również sposób opakowania, który także jest istotny przy wycenie dla InPost i innych kurierów obsługujących Nowy Sącz. Na dole strony ukażą się oferty wraz z cenami. Po wyborze InPost wskazujemy jeszcze paczkomat nadawczy w Nowym Sączu oraz paczkomat odbiorczy w innymi mieście. To wszystko!

InPost na Sendit.pl – wszystkie korzyści i oszczędności

Niższe ceny to nie jedyna zaleta korzystania z InPost w Nowym Sączu poprzez platformę Sendit. Warto wspomnieć, że rabaty rosną proporcjonalnie do liczby i wielkości zamówień, jednak klient nie musi podpisywać żadnych dokumentów. Sendit można łatwo zintegrować z Allegro lub stroną e-sklepu, którego siedzibą jest Nowy Sącz. Rozliczenie za usługi InPost i innych kurierów może odbywać się przy każdej wysyłce, ale także w formie wygodnej faktury zbiorczej.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies