Oddział InPost Legnica

InPost Legnica

Legnica to jedno z wielu polskich miast, których liczba mieszkańców przekracza 100 tysięcy. To także jeden z najważniejszych ośrodków na Dolnym Śląsku – drugim najbogatszym regionie kraju. Gospodarka miasta przez lata skupiała się na przemyśle miedziowym, chociaż żadna kopalnia nie działa na terenie Legnicy. Tutejsza gospodarka opiera się także na innych branżach – w tym nowoczesnych usługach i handlu. W połączeniu z dużą liczbą mieszkańców Legnicy przekłada się to na duże zapotrzebowanie względem usług kurierskich. Mieszkańcy Legnicy dość często wybierają także paczkomaty InPost jako tańszą i dość wygodną alternatywę. Dzięki innowacyjnej platformie wysyłkowej Sendit korzystanie z usług InPost może być jeszcze tańsze. Na klientów czekają atrakcyjne rabaty. Jak działa platforma, które partnerem jest InPost?

Legnica – gospodarka, kurierzy i paczkomaty na terenie miasta i okolic

Z paczkomatów InPost chętnie korzystają indywidulni klienci zamieszkujący Legnice oraz najbliższe okolice miasta. InPost to wygodna forma dostarczania przesyłek do odbiorców na terenie całego kraju – przyjaciół i rodziny. Legnica tworzy wraz innymi miastami Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy, który znacząco wpływa na gospodarkę miasta. Poza tym w Legnicy działa huta miedzi, prawdopodobnie jedyna w Polsce. Miasto jest także siedzibą mniejszych i większych przedsiębiorstw zajmujących się handel wysyłkowym. Dal nich również InPost i trad6ycyunej firmy kurierskie to naturalni partnerzy, bez których trudno było9by prowadzić interes. Z tego względu w mieście znajdziemy wiele paczkomatów InPost, które zaspokajają potrzeby mieszkańców i przedsiębiorców w tym zakresie.

InPost jeszcze taniej na elastycznych zasadach

InPost to stosunków tanie rozwiązanie, jednak klienci indywidualni i biznesowi z Legnicy dążą w oczywisty sposób do jeszcze większej redukcji kosztów związanych z usługami kurierskimi. Czy InPost może być jeszcze tańszy? Oczywiście, zresztą dotyczy to wielu innych firm kurierskich. Przedsiębiorstwa dość często decydują się na podpisanie umowy z jedną z nich. Jednak takie rozwiązanie nie jest pozbawione wad. Stała umowa wiąże się bowiem z koniecznością zadeklarowania miesięcznego zapotrzebowania na wysyłki i przestrzegania tej deklaracji. Na to mogą sobie pozwolić tylko największe przedsiębiorstwa z Legnicy. Z myślą o wyrównaniu szans dla wszystkich klientów InPost i tradycyjnych firm kurierskich stworzyliśmy innowacyjną platformę wysyłkową Sendit. InPost to jeden z naszych partnerów. Zamawiając InPost bądź tradycyjnego kuriera poprzez portal klient zyskuje atrakcyjne rabaty sięgające nawet kilkudziesięciu procent. W dodatku porównanie cen i wybór najkorzystniejszej oferty odbywają się w chwili nadawania paczki.

Legnica wysyłka taniej dzięki Sendit. ABC korzystania z platformy

Korzystanie z Sendit jest bardzo proste i przypomina nadawani3 paczek na stronie internetowej InPost lub innego przewoźnika. Najpierw logujemy się na indywidualne konto i przechodzimy do specjalnego formularza. Następnie podajemy dane nadawcy wraz adresem (w tym przypadku będzie to Legnica) oraz analogicznie dane odbiorcy. W dalszej części, w odpowiednie rubryki wprowadzamy wymiary przesyłki, a także jej wagę i sposób zapakowania. Po chwili na dole strony pojawią się oferty InPost i kilku innych kurierów działający w Polsce. Jeśli klient wybierze InPost musi jeszcze wskazać paczkomat nadawczy w Legnicy oraz paczkomat odbiorczy w dowolnym miejscu.

Wszystkie zalety zamawiania InPost przez Sendit

Dlaczego jeszcze warto korzystać z paczkomatów InPost poprzez platformę Sendit w Legnicy? Niższe ceny to nie jedyna korzyść. Warto nadmienić, że rabaty rosną wprost proporcjonalnie do wielkości i liczby zamówień, co nie wymaga jednak pospisywania umowy z InPost lub innym podmiotem. Rozliczenie odbywa się na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej lub przy każdym zamówieniu usługi. Legnica to także siedziba wielu sklepów internetowych. Ich właściciele szczególnie cenią sobie możliwość zintegrowania platformy Sendit ze stroną sklepu internetowego lub platformą Allegro, przez którą także prowadzą sprzedaż. 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies